





















ASUS TUF GAMING GT502 Horizon TG ARGB White Midi Tower
- Наличност: Изчерпан
- Модел: OBUASUOBU0041
- Тегло: 13.90kg
- SKU: OBUASUOBU0041
238.54€ (466.54лв.)
без ДДС: 198.78€ (388.78лв.)
![]() |
12 x 22.53 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS TUF GAMING GT502 Horizon TG ARGB White Midi Tower
, OBUASUOBU0041
, ASUS
, Компютърни кутии
, PC компоненти
, купете ASUS TUF GAMING GT502 Horizon TG ARGB White Midi Tower
, цена ASUS TUF GAMING GT502 Horizon TG ARGB White Midi Tower
, оферти ASUS TUF GAMING GT502 Horizon TG ARGB White Midi Tower
, ревю ASUS TUF GAMING GT502 Horizon TG ARGB White Midi Tower
, промоция ASUS TUF GAMING GT502 Horizon TG ARGB White Midi Tower
, онлайн магазин ASUS TUF GAMING GT502 Horizon TG ARGB White Midi Tower
, поръчай ASUS TUF GAMING GT502 Horizon TG ARGB White Midi Tower
, ASUS TUF GAMING GT502 Horizon TG ARGB White Midi Tower мнения
, ASUS TUF GAMING GT502 Horizon TG ARGB White Midi Tower сравнение
, евтин Компютърни кутии
, топ Компютърни кутии
, най-добър Компютърни кутии
, нов Компютърни кутии
, asus {ucfirst}компютърни кутии
, оригинален ASUS TUF GAMING GT502 Horizon TG ARGB White Midi Tower
, гаранция ASUS TUF GAMING GT502 Horizon TG ARGB White Midi Tower
, бърза доставка ASUS TUF GAMING GT502 Horizon TG ARGB White Midi Tower
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютърни кутии
, компютърни кутии в българия
, компютърни кутии techmag
, онлайн поръчка Компютърни кутии
, магазин за Компютърни кутии
, топ оферти Компютърни кутии
, ASUS OBUASUOBU0041 характеристики
, ASUS OBUASUOBU0041 спецификации
, ASUS OBUASUOBU0041 review
, ASUS OBUASUOBU0041 сравнение
, ASUS OBUASUOBU0041 отзиви
, ASUS OBUASUOBU0041 намаление
EAN: 4711387696620
MPN: 90DC0093-B19010
Technical Specifications
| RGB control button | Yes |
| Maximum graphics card length | 40 cm |
| Number of 3.5" bays | 4 |
| Supported motherboard form factors | ATX |
| Supported motherboard form factors | micro ATX |
| Supported motherboard form factors | Mini-ITX |
| Form factor | Midi Tower |
| Maximum CPU cooler height | 16.3 cm |
| Type | PC |
| Maximum PSU length | 20 cm |
| Anti-dust filter | Yes |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Product colour | White |
| Number of expansion slots | 8 |
| Depth | 450 mm |
| Weight | 11.9 kg |
| Width | 285 mm |
| Height | 446 mm |
| Package depth | 525 mm |
| Package height | 557 mm |
| Package weight | 14 kg |
| Package width | 380 mm |
| Supported HDD sizes | 2.5" |
| Supported HDD sizes | 3.5" |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Number of top fans supported (max) | 3 |
| Top radiator sizes supported | 120 |
| Top radiator sizes supported | 280 |
| Top radiator sizes supported | 360 |
| Top radiator sizes supported | 140 |
| Top radiator sizes supported | 240 |
| Top fans diameters supported | 140 |
| Top fans diameters supported | 120 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Rear radiator sizes supported | 120 |
| Side fans installed | 3x 120 mm |
| Rear fans diameters supported | 120 |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 38.5 x 56.5 x 52.5 cm
Weight: 13.9 kg

