

















ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI II Intel B760 LGA 1700 micro ATX
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PLYASU1700093
- Тегло: 1.60kg
- SKU: PLYASU1700093
180.52€ (353.06лв.)
без ДДС: 150.43€ (294.22лв.)
![]() |
12 x 17.05 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI II Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, PLYASU1700093
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI II Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, цена ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI II Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, оферти ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI II Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, ревю ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI II Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, промоция ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI II Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, онлайн магазин ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI II Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, поръчай ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI II Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI II Intel B760 LGA 1700 micro ATX мнения
, ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI II Intel B760 LGA 1700 micro ATX сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI II Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, гаранция ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI II Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, бърза доставка ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI II Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS PLYASU1700093 характеристики
, ASUS PLYASU1700093 спецификации
, ASUS PLYASU1700093 review
, ASUS PLYASU1700093 сравнение
, ASUS PLYASU1700093 отзиви
, ASUS PLYASU1700093 намаление
EAN: 4711387461365
MPN: 90MB1HE0-M0EAY0
Technical Specifications
| Processor socket | LGA 1700 |
| Compatible processor series | Intel® Core™ i3 |
| Compatible processor series | Intel® Core™ i7 |
| Compatible processor series | Intel® Core™ i9 |
| Compatible processor series | Intel® Pentium® Gold |
| Compatible processor series | Intel® Core™ i5 |
| Compatible processor series | Intel® Celeron® |
| Processor manufacturer | Intel |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Motherboard form factor | micro ATX |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Power source type | ATX |
| Motherboard chipset | Intel B760 |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Motherboard chipset family | Intel |
| Cooling type | Passive |
| Product colour | Black |
| Supported memory types | DDR5-SDRAM |
| Supported memory clock speed (max) | 7800 MHz |
| Memory slots type | DIMM |
| Number of memory slots | 4 |
| ECC сompatibility | Non-ECC |
| Supported memory clock speeds | 6400 |
| Supported memory clock speeds | 6600 |
| Supported memory clock speeds | 5600 |
| Supported memory clock speeds | 7000 |
| Supported memory clock speeds | 7800 |
| Supported memory clock speeds | 5800 |
| Supported memory clock speeds | 5400 |
| Supported memory clock speeds | 4800 |
| Supported memory clock speeds | 6000 |
| Supported memory clock speeds | 6800 |
| Supported memory clock speeds | 6200 |
| Supported memory clock speeds | 5200 |
| Supported memory clock speeds | 5000 |
| Unbuffered memory | Yes |
| Maximum internal memory | 192 GB |
| Memory channels | Dual-channel |
| Width | 244 mm |
| Depth | 244 mm |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) connectors | 1 |
| 12V power connector | Yes |
| RGB LED pin header | Yes |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 1 |
| Chassis intrusion connector | Yes |
| USB 2.0 connectors | 3 |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| Thunderbolt headers | 1 |
| Number of chassis fan connectors | 3 |
| EPS power connector (8-pin) | Yes |
| Front panel audio connector | Yes |
| CPU fan connector | Yes |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Package width | 275 mm |
| Package height | 67.5 mm |
| Package depth | 275 mm |
| Package weight | 1.65 kg |
| Cables included | SATA |
| User guide | Yes |
| Number of HDDs supported | 4 |
| Number of storage drives supported | 7 |
| RAID support | Yes |
| RAID levels | 10 |
| RAID levels | 5 |
| RAID levels | 1 |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| Supported storage drive interfaces | M.2, SATA III |
| Line-in | Yes |
| WiFi-AP antenna jack | 2 |
| Microphone in | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDMI version | 2.1 |
| S/PDIF out port | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| PCI Express x4 (Gen 4.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Number of M.2 (M) slots | 3 |
| Weight | 982 g |
| Warnings | Avoid direct contact with electronics to prevent electrostatic damage. |
| Warnings | Do not dispose of the motherboard in the ordinary rubbish bin; the product requires special disposal. |
| Warnings | Before starting any maintenance or installation, disconnect the product from the power supply. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7 x 28.5 x 30 cm
Weight: 1.6 kg

