











ASUS TUF Gaming AX4200 wireless router 2,5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black, Orange
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KILASUROU0072
- Тегло: 1.30kg
- SKU: KILASUROU0072
125.08€ (244.63лв.)
без ДДС: 104.23€ (203.86лв.)
![]() |
12 x 11.81 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS TUF Gaming AX4200 wireless router 2
, 5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, Orange
, KILASUROU0072
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS TUF Gaming AX4200 wireless router 2
, 5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, Orange
, цена ASUS TUF Gaming AX4200 wireless router 2
, 5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, Orange
, оферти ASUS TUF Gaming AX4200 wireless router 2
, 5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, Orange
, ревю ASUS TUF Gaming AX4200 wireless router 2
, 5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, Orange
, промоция ASUS TUF Gaming AX4200 wireless router 2
, 5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, Orange
, онлайн магазин ASUS TUF Gaming AX4200 wireless router 2
, 5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, Orange
, поръчай ASUS TUF Gaming AX4200 wireless router 2
, 5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, Orange
, ASUS TUF Gaming AX4200 wireless router 2
, 5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, Orange мнения
, ASUS TUF Gaming AX4200 wireless router 2
, 5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, Orange сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS TUF Gaming AX4200 wireless router 2
, 5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, Orange
, гаранция ASUS TUF Gaming AX4200 wireless router 2
, 5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, Orange
, бърза доставка ASUS TUF Gaming AX4200 wireless router 2
, 5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, Orange
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS KILASUROU0072 характеристики
, ASUS KILASUROU0072 спецификации
, ASUS KILASUROU0072 review
, ASUS KILASUROU0072 сравнение
, ASUS KILASUROU0072 отзиви
, ASUS KILASUROU0072 намаление
EAN: 4711081773160
MPN: TUF-AX4200
Technical Specifications
| Flash memory | 256 MB |
| Firmware upgradeable | Yes |
| Internal memory | 512 MB |
| Processor frequency | 2000 MHz |
| Processor cores | 4 |
| Built-in processor | Yes |
| LED indicators | LAN, Power, Status, WAN |
| Product colour | Orange |
| Product colour | Black |
| Product type | Tabletop router |
| Output voltage | 12 V |
| AC input voltage | 110 - 240 V |
| Output current | 2.5 A |
| Power source type | AC |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| NAT functionality | PPTP, L2TP, IPSec, RTSP, H.323, SIP Passthrough,PPPoE relay |
| Security algorithms | WPA3 |
| Security algorithms | WPA-Enterprise |
| Security algorithms | WPA2 |
| Security algorithms | WPA2-Enterprise |
| Security algorithms | WPA |
| Security algorithms | WPS |
| System event log | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| DMZ support | Yes |
| Guest access | Yes |
| Parental control | Yes |
| Network address translation (NAT) | Yes |
| MAC address table | 64 entries |
| Firewall | Yes |
| Filtering | Yes |
| Reset button | Yes |
| Wake-on-LAN ready | Yes |
| Bandwidth control | Yes |
| MU-MIMO technology | Yes |
| Intelligent Mesh technology | Yes |
| WPS push button | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Depth | 178 mm |
| Weight | 570 g |
| Height | 186 mm |
| Width | 265 mm |
| VPN server | OVPN, IPSec, PPTP |
| Ethernet LAN | Yes |
| Port forwarding | Yes |
| Support Samba (storage) | Yes |
| Number of guest networks (2.4 GHz) | 3 |
| Ethernet LAN interface type | Multi-Gigabit Ethernet |
| Number of guest networks (5 GHz) | 3 |
| Package width | 375 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 89 mm |
| Package depth | 368 mm |
| Cables included | AC |
| Quick start guide | Yes |
| WLAN data transfer rate (first band) | 574 Mbit/s |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN data transfer rate (max) | 3603 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band) | 3603 Mbit/s |
| DHCP server | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| USB port | Yes |
| Number of Ethernet WAN ports | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Antennas quantity | 4 |
| Antenna design | External |
| Ethernet WAN | Yes |
| 3G/4G USB modem compatibility | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7 x 44 x 33 cm
Weight: 1.3 kg

