





















ASUS RT-BE82U BE6500 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KILASUROU0095
- Тегло: 1.20kg
- SKU: KILASUROU0095
177.05€ (346.28лв.)
без ДДС: 147.54€ (288.56лв.)
![]() |
12 x 16.72 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS RT-BE82U BE6500 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, KILASUROU0095
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS RT-BE82U BE6500 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, цена ASUS RT-BE82U BE6500 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, оферти ASUS RT-BE82U BE6500 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ревю ASUS RT-BE82U BE6500 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, промоция ASUS RT-BE82U BE6500 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, онлайн магазин ASUS RT-BE82U BE6500 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, поръчай ASUS RT-BE82U BE6500 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ASUS RT-BE82U BE6500 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black мнения
, ASUS RT-BE82U BE6500 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS RT-BE82U BE6500 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, гаранция ASUS RT-BE82U BE6500 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, бърза доставка ASUS RT-BE82U BE6500 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS KILASUROU0095 характеристики
, ASUS KILASUROU0095 спецификации
, ASUS KILASUROU0095 review
, ASUS KILASUROU0095 сравнение
, ASUS KILASUROU0095 отзиви
, ASUS KILASUROU0095 намаление
EAN: 4711387627655
MPN: RT-BE82U
Technical Specifications
| Processor cores | 4 |
| Processor frequency | 2000 MHz |
| Flash memory | 256 MB |
| Internal memory | 1024 MB |
| Safety | Y |
| Built-in processor | Yes |
| Product colour | Black |
| LED indicators | LAN |
| Product type | Tabletop router |
| Power source type | DC |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Output voltage | 12 V |
| Output current | 3 A |
| NAT functionality | NAT Passthrough : PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, IPSec Pass-Through, RTSP Pass-Through, H.323 Pass-Through, SIP Pass-Through, PPPoE relay |
| Security algorithms | WPA |
| Security algorithms | WPA3-Personal |
| Security algorithms | WPA2 |
| Security algorithms | WPA2-Enterprise |
| Security algorithms | SSH |
| Security algorithms | SSID |
| Security algorithms | WPS |
| MAC address filtering | Yes |
| Network address translation (NAT) | Yes |
| Filtering | Yes |
| Schedule access | Yes |
| MAC address table | 64 entries |
| DMZ support | Yes |
| System event log | Yes |
| Firewall | Yes |
| Parental control | Yes |
| Guest access | Yes |
| Reset button | Yes |
| Wake-on-LAN ready | Yes |
| MIMO | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Bandwidth control | Yes |
| MU-MIMO technology | Yes |
| WPS push button | Yes |
| Weight | 502 g |
| Depth | 147 mm |
| Width | 238 mm |
| Height | 97 mm |
| VPN support | Instant Guard VPN Client L2TP VPN Client Open VPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server Open VPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard |
| Ethernet LAN data rates | 2500 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Port triggering | Yes |
| Number of guest networks (2.4 GHz) | 3 |
| Ethernet LAN interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| VPN server | Y |
| Number of guest networks (5 GHz) | 3 |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| Port forwarding | Yes |
| Mobile operating systems supported | iOS |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Package weight | 1.13 kg |
| Package type | Box |
| Package width | 288 mm |
| Package depth | 195 mm |
| Package height | 111 mm |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Cables included | DC |
| Quick start guide | Yes |
| Antenna included | Yes |
| Warranty card | Yes |
| Modulation | OFDMA |
| Modulation | 4096-QAM |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN data transfer rate (max) | 6500 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (first band) | 688 Mbit/s |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN data transfer rate (second band) | 5764 Mbit/s |
| DHCP server | Yes |
| Supported network protocols | PPPoE, PPTP, L2TP, Automatic IP, Static IP |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| DC-in jack | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| USB port | Yes |
| Antennas quantity | 4 |
| Antenna design | External |
| Ethernet WAN | Yes |
| DSL WAN | No |
| SIM card slot | No |
| 3G/4G USB modem compatibility | Yes |
| WAN connection type | RJ-45 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 20 x 28.5 x 11 cm
Weight: 1.2 kg

