





ASUS RT-AX59U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: RT-AX59U
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 1.06kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
ASUS RT-AX59U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, RT-AX59U
, ASUS
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете ASUS RT-AX59U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, цена ASUS RT-AX59U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, оферти ASUS RT-AX59U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ревю ASUS RT-AX59U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, промоция ASUS RT-AX59U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, онлайн магазин ASUS RT-AX59U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, поръчай ASUS RT-AX59U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ASUS RT-AX59U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black мнения
, ASUS RT-AX59U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, asus {ucfirst}безжични рутери
, оригинален ASUS RT-AX59U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, гаранция ASUS RT-AX59U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, бърза доставка ASUS RT-AX59U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, ASUS RT-AX59U характеристики
, ASUS RT-AX59U спецификации
, ASUS RT-AX59U review
, ASUS RT-AX59U сравнение
, ASUS RT-AX59U отзиви
, ASUS RT-AX59U намаление
| Firmware upgradeable: | Yes |
| Processor frequency: | 2000 MHz |
| Processor cores: | 4 |
| Flash memory: | 128 MB |
| Internal memory: | 512 MB |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Built-in processor: | Yes |
| LED indicators: | Power, Status |
| Product colour: | Black |
| On/off switch: | Yes |
| Product type: | Tabletop router |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 110 - 240 V |
| Output current: | 2.5 A |
| Power source type: | AC, DC |
| Output voltage: | 12 V |
| MAC address filtering: | Yes |
| Network address translation (NAT): | Yes |
| DMZ support: | Yes |
| System event log: | Yes |
| Parental control: | Yes |
| Guest access: | Yes |
| Security algorithms: | WPS, TLS, WPA2-Enterprise, SSH, WPA-Enterprise |
| Firewall: | Yes |
| Bandwidth control: | Yes |
| MU-MIMO technology: | Yes |
| Reset button: | Yes |
| Wake-on-LAN ready: | Yes |
| MIMO: | Yes |
| Quality of Service (QoS) support: | Yes |
| WPS push button: | Yes |
| Weight: | 459 g |
| Ethernet LAN data rates: | 1000 Mbit/s, 100, 10 |
| Port forwarding: | Yes |
| Ethernet LAN interface type: | Gigabit Ethernet |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Port triggering: | Yes |
| AC adapter included: | Yes |
| Quick start guide: | Yes |
| Warranty card: | Yes |
| Cables included: | AC, LAN (RJ-45) |
| Modulation: | 1024-QAM |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standards: | 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN data transfer rate (max): | 3603 Mbit/s |
| DHCP server: | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 1 |
| USB port: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Antenna design: | Internal |
| Antenna type: | 3x3 |
| Antennas quantity: | 5 |
| Ethernet WAN: | Yes |
| SIM card slot: | No |
| WAN connection type: | RJ-45 |
| DSL WAN: | No |
| 3G/4G USB modem compatibility: | Yes |





