

















ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI AMD X870 socket AM5 mini ITX motherboard
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PLYASUAM50044
- Тегло: 1.79kg
- SKU: PLYASUAM50044
424.81€ (830.86лв.)
без ДДС: 354.01€ (692.38лв.)
![]() |
12 x 40.12 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI AMD X870 socket AM5 mini ITX motherboard
, PLYASUAM50044
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI AMD X870 socket AM5 mini ITX motherboard
, цена ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI AMD X870 socket AM5 mini ITX motherboard
, оферти ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI AMD X870 socket AM5 mini ITX motherboard
, ревю ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI AMD X870 socket AM5 mini ITX motherboard
, промоция ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI AMD X870 socket AM5 mini ITX motherboard
, онлайн магазин ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI AMD X870 socket AM5 mini ITX motherboard
, поръчай ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI AMD X870 socket AM5 mini ITX motherboard
, ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI AMD X870 socket AM5 mini ITX motherboard мнения
, ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI AMD X870 socket AM5 mini ITX motherboard сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI AMD X870 socket AM5 mini ITX motherboard
, гаранция ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI AMD X870 socket AM5 mini ITX motherboard
, бърза доставка ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI AMD X870 socket AM5 mini ITX motherboard
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS PLYASUAM50044 характеристики
, ASUS PLYASUAM50044 спецификации
, ASUS PLYASUAM50044 review
, ASUS PLYASUAM50044 сравнение
, ASUS PLYASUAM50044 отзиви
, ASUS PLYASUAM50044 намаление
EAN: 4711387740309
MPN: 90MB1IW0-M0EAY0
Technical Specifications
| Compatible processor series | AMD Ryzen 7000 Series |
| Compatible processor series | AMD Ryzen 9000 Series |
| Compatible processor series | AMD Ryzen 8000 Series |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor socket | Socket AM5 |
| On-board graphics card | No |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Motherboard form factor | mini ITX |
| Motherboard chipset | AMD X870 |
| Product colour | Black |
| Windows operating systems supported | Windows 11 x64 |
| Motherboard chipset family | AMD |
| Memory slots type | DIMM |
| Supported memory types | DDR5-SDRAM |
| Unbuffered memory | Yes |
| Maximum internal memory | 96 GB |
| Number of memory slots | 2 |
| Memory channels | Dual-channel |
| ECC сompatibility | ECC & Non-ECC |
| Supported memory clock speed (max) | 8600 MHz |
| Depth | 170 mm |
| Width | 170 mm |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| USB 2.0 connectors | 2 |
| 12V power connector | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 1 |
| EPS power connector (8-pin) | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) connectors | 1 |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| Number of chassis fan connectors | 1 |
| Number of SATA III connectors | 2 |
| Front panel connector | Yes |
| CPU fan connector | Yes |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Clear CMOS button | Yes |
| RAID levels | 1 |
| RAID levels | 10 |
| Number of storage drives supported | 4 |
| Supported storage drive interfaces | M.2, SATA III |
| Number of HDDs supported | 2 |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| RAID support | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 4 |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB connector type | USB Type-A |
| USB 2.0 ports quantity | 3 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity | 2 |
| Number of M.2 (M) slots | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots | 1 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 22 x 28 x 11 cm
Weight: 1.79 kg

