



















ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG computer monitor 67.3 cm (26.5") 2560 x 1440 pixels Quad HD QD-OLED Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONASUGAM0088
- Тегло: 10.27kg
- SKU: MONASUGAM0088
701.38€ (1,371.77лв.)
без ДДС: 584.48€ (1,143.14лв.)
![]() |
12 x 66.23 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG computer monitor 67.3 cm (26.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD QD-OLED Black
, MONASUGAM0088
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG computer monitor 67.3 cm (26.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD QD-OLED Black
, цена ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG computer monitor 67.3 cm (26.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD QD-OLED Black
, оферти ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG computer monitor 67.3 cm (26.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD QD-OLED Black
, ревю ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG computer monitor 67.3 cm (26.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD QD-OLED Black
, промоция ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG computer monitor 67.3 cm (26.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD QD-OLED Black
, онлайн магазин ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG computer monitor 67.3 cm (26.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD QD-OLED Black
, поръчай ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG computer monitor 67.3 cm (26.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD QD-OLED Black
, ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG computer monitor 67.3 cm (26.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD QD-OLED Black мнения
, ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG computer monitor 67.3 cm (26.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD QD-OLED Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG computer monitor 67.3 cm (26.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD QD-OLED Black
, гаранция ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG computer monitor 67.3 cm (26.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD QD-OLED Black
, бърза доставка ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG computer monitor 67.3 cm (26.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD QD-OLED Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS MONASUGAM0088 характеристики
, ASUS MONASUGAM0088 спецификации
, ASUS MONASUGAM0088 review
, ASUS MONASUGAM0088 сравнение
, ASUS MONASUGAM0088 отзиви
, ASUS MONASUGAM0088 намаление
EAN: 4711387675243
MPN: XG27ACDNG
Technical Specifications
| Feet colour | Black |
| Product colour | Black |
| Market positioning | Gaming |
| Detachable stand | Yes |
| Input current | 3 A |
| Power consumption (typical) | 75 W |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 25 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Depth (without stand) | 70.5 mm |
| Width (with stand) | 610.3 mm |
| Weight (with stand) | 7.44 kg |
| Width (without stand) | 610.3 mm |
| Height (with stand) | 509.4 mm |
| Depth (with stand) | 218.8 mm |
| Height (without stand) | 352.4 mm |
| Weight (without stand) | 4.97 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Package type | Box |
| Package depth | 163 mm |
| Package weight | 10.4 kg |
| Package height | 500 mm |
| Package width | 860 mm |
| Touchscreen | No |
| HD type | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Display brightness (typical) | 1000 cd/m² |
| Display technology | QD-OLED |
| Screen shape | Flat |
| Response time | 0.03 ms |
| Maximum refresh rate | 360 Hz |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display diagonal | 67.3 cm (26.5") |
| Digital horizontal frequency | 30 - 625 kHz |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Pixel pitch | 0.229 x 0.229 mm |
| Contrast ratio (typical) | 1500000:1 |
| Panel type | OLED |
| Display diagonal (metric) | 68 cm |
| Digital vertical frequency | 48 - 360 Hz |
| Viewable size, horizontal | 59 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 True Black |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| DCI-P3 coverage | 99% |
| sRGB coverage (typical) | 135% |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Display brightness (peak) | 450 cd/m² |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Pivot angle | 90 - -90° |
| Tilt angle range | 20 - -5° |
| Swivel angle range | 45 - -45° |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Swivelling | Yes |
| Adjustable height (max) | 12 cm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Pivot | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| HDMI version | 2.1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| HDCP | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort out version | 1.4 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone out | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Brand specific technologies | ASUS OLED Care |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 86 x 50 x 16 cm
Weight: 10.27 kg

