





















ASUS ROG STRIX B850-F GAMING WIFI AMD B850 socket AM5 ATX motherboard
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PLYASUAM50054
- Тегло: 2.25kg
- SKU: PLYASUAM50054
346.97€ (678.61лв.)
без ДДС: 289.14€ (565.51лв.)
![]() |
12 x 32.77 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ROG STRIX B850-F GAMING WIFI AMD B850 socket AM5 ATX motherboard
, PLYASUAM50054
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS ROG STRIX B850-F GAMING WIFI AMD B850 socket AM5 ATX motherboard
, цена ASUS ROG STRIX B850-F GAMING WIFI AMD B850 socket AM5 ATX motherboard
, оферти ASUS ROG STRIX B850-F GAMING WIFI AMD B850 socket AM5 ATX motherboard
, ревю ASUS ROG STRIX B850-F GAMING WIFI AMD B850 socket AM5 ATX motherboard
, промоция ASUS ROG STRIX B850-F GAMING WIFI AMD B850 socket AM5 ATX motherboard
, онлайн магазин ASUS ROG STRIX B850-F GAMING WIFI AMD B850 socket AM5 ATX motherboard
, поръчай ASUS ROG STRIX B850-F GAMING WIFI AMD B850 socket AM5 ATX motherboard
, ASUS ROG STRIX B850-F GAMING WIFI AMD B850 socket AM5 ATX motherboard мнения
, ASUS ROG STRIX B850-F GAMING WIFI AMD B850 socket AM5 ATX motherboard сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS ROG STRIX B850-F GAMING WIFI AMD B850 socket AM5 ATX motherboard
, гаранция ASUS ROG STRIX B850-F GAMING WIFI AMD B850 socket AM5 ATX motherboard
, бърза доставка ASUS ROG STRIX B850-F GAMING WIFI AMD B850 socket AM5 ATX motherboard
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS PLYASUAM50054 характеристики
, ASUS PLYASUAM50054 спецификации
, ASUS PLYASUAM50054 review
, ASUS PLYASUAM50054 сравнение
, ASUS PLYASUAM50054 отзиви
, ASUS PLYASUAM50054 намаление
EAN: 4711387771013
MPN: 90MB1J70-M0EAY0
Technical Specifications
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
| Compatible processor series | AMD Ryzen 7000 Series |
| Compatible processor series | AMD Ryzen 9000 Series |
| Compatible processor series | AMD Ryzen 8000 Series |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| On-board graphics card | No |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Power source type | ATX |
| Motherboard form factor | ATX |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Motherboard chipset family | AMD |
| Audio chip | Realtek ALC4080 |
| Product colour | Black |
| Motherboard chipset | AMD B850 |
| Maximum internal memory | 192 GB |
| Memory slots type | DIMM |
| Number of memory slots | 4 |
| Unbuffered memory | Yes |
| Supported memory types | DDR5-SDRAM |
| Memory channels | Dual-channel |
| Supported memory clock speed (max) | 8000 MHz |
| ECC сompatibility | ECC & Non-ECC |
| Depth | 244 mm |
| Width | 305 mm |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| USB 2.0 connectors | 2 |
| Number of SATA III connectors | 2 |
| Number of water pump connectors | 1 |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| Number of EPS power connectors (8-pin) | 2 |
| Number of chassis fan connectors | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 1 |
| Number of RGB LED pin headers | 3 |
| Thunderbolt headers | 1 |
| EPS power connector (8-pin) | Yes |
| Front panel audio connector | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) connectors | 1 |
| RGB LED pin header | Yes |
| CPU fan connector | Yes |
| Front panel connector | Yes |
| Number of CPU fan connectors | 2 |
| Number of temperature sensor headers | 1 |
| Clear CMOS button | Yes |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Package width | 353 mm |
| Package height | 68 mm |
| Package weight | 2.06 kg |
| Package depth | 273 mm |
| Cables included | SATA |
| Antenna included | Yes |
| RAID levels | 5 |
| RAID levels | 10 |
| RAID levels | 1 |
| Number of storage drives supported | 6 |
| Supported storage drive interfaces | M.2, SATA III |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| RAID support | Yes |
| Number of HDDs supported | 2 |
| Headphone outputs | 1 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Digital audio optical out | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| S/PDIF out port | Yes |
| Line-in | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| WiFi-AP antenna jack | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots | 1 |
| Number of M.2 (M) slots | 4 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| 1st M.2 largest key size | 2280 |
| 4th M.2 largest key size | 2280 |
| 4th M.2 highest PCI Express generation | 4.0 |
| 2nd M.2 largest key size | 22110 |
| 3rd M.2 highest PCI Express generation | 4.0 |
| 3rd M.2 largest key size | 2280 |
| 1st M.2 highest PCI Express generation | 5.0 |
| 2nd M.2 highest PCI Express generation | 5.0 |
| Weight | 1.63 kg |
| Quick installation guide | Yes |
| Warnings | Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 27.5 x 7 x 35.5 cm
Weight: 2.245 kg

