





ASUS ROG Loki SFX-L 1000W Platinum power supply unit 24-pin ATX Black, Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 90YE00N1-B0NA00
- Гаранция: 120 месеца
- Тегло: 2.60kg
281.05€ (549.69лв.)
без ДДС: 234.21€ (458.07лв.)
![]() |
12 x 26.54 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ROG Loki SFX-L 1000W Platinum power supply unit 24-pin ATX Black
, Silver
, 90YE00N1-B0NA00
, ASUS
, Захранвания
, PC компоненти
, купете ASUS ROG Loki SFX-L 1000W Platinum power supply unit 24-pin ATX Black
, Silver
, цена ASUS ROG Loki SFX-L 1000W Platinum power supply unit 24-pin ATX Black
, Silver
, оферти ASUS ROG Loki SFX-L 1000W Platinum power supply unit 24-pin ATX Black
, Silver
, ревю ASUS ROG Loki SFX-L 1000W Platinum power supply unit 24-pin ATX Black
, Silver
, промоция ASUS ROG Loki SFX-L 1000W Platinum power supply unit 24-pin ATX Black
, Silver
, онлайн магазин ASUS ROG Loki SFX-L 1000W Platinum power supply unit 24-pin ATX Black
, Silver
, поръчай ASUS ROG Loki SFX-L 1000W Platinum power supply unit 24-pin ATX Black
, Silver
, ASUS ROG Loki SFX-L 1000W Platinum power supply unit 24-pin ATX Black
, Silver мнения
, ASUS ROG Loki SFX-L 1000W Platinum power supply unit 24-pin ATX Black
, Silver сравнение
, евтин Захранвания
, топ Захранвания
, най-добър Захранвания
, нов Захранвания
, asus {ucfirst}захранвания
, оригинален ASUS ROG Loki SFX-L 1000W Platinum power supply unit 24-pin ATX Black
, Silver
, гаранция ASUS ROG Loki SFX-L 1000W Platinum power supply unit 24-pin ATX Black
, Silver
, бърза доставка ASUS ROG Loki SFX-L 1000W Platinum power supply unit 24-pin ATX Black
, Silver
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Захранвания
, захранвания в българия
, захранвания techmag
, онлайн поръчка Захранвания
, магазин за Захранвания
, топ оферти Захранвания
, ASUS 90YE00N1-B0NA00 характеристики
, ASUS 90YE00N1-B0NA00 спецификации
, ASUS 90YE00N1-B0NA00 review
, ASUS 90YE00N1-B0NA00 сравнение
, ASUS 90YE00N1-B0NA00 отзиви
, ASUS 90YE00N1-B0NA00 намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Compliance certificates: | RoHS |
| Product colour: | Black, Silver |
| Illumination: | Yes |
| Number of fans: | 1 fan(s) |
| Fan diameter: | 12 cm |
| Combined power (+12V): | 1000 W |
| Combined power (+5Vsb): | 12.5 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Max output current (+5V): | 20 A |
| Total power: | 1000 W |
| Combined power (-12V): | 9.6 W |
| Max output current (+5Vsb): | 2.5 A |
| Max output current (+3.3V): | 20 A |
| Combined power (+5V): | 110 W |
| Max output current (-12V): | 0.8 A |
| Combined power (+3.3V): | 110 W |
| Max output current (+12V): | 83.3 A |
| Height: | 63.5 mm |
| Depth: | 125 mm |
| Width: | 125 mm |
| Weight: | 1.83 kg |
| Supported motherboard form factors: | ATX |
| Power supply unit (PSU) form factor: | SFX |
| 80 PLUS certification: | 80 PLUS Platinum |
| Purpose: | PC |
| Silent mode: | Yes |
| Package depth: | 190 mm |
| Package weight: | 2.52 kg |
| Package height: | 100 mm |
| Package type: | Box |
| Package width: | 285 mm |
| PCI Express power connectors (16-pin): | 1 |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin): | 4 |
| Cabling type: | Fully-Modular |
| Number of SATA power connectors: | 6 |
| Motherboard power connector: | 24-pin ATX |
| PCI Express power connectors (8-pin): | 3 |
| CPU power connector (4+4 pin): | Yes |






