





















ASUS ProArt -RTX5080-O16G NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VGAASUNVD0939
- Тегло: 2.20kg
- SKU: VGAASUNVD0939
1,671.89€ (3,269.93лв.)
без ДДС: 1,393.24€ (2,724.94лв.)
![]() |
12 x 157.88 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ProArt -RTX5080-O16G NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7
, VGAASUNVD0939
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS ProArt -RTX5080-O16G NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7
, цена ASUS ProArt -RTX5080-O16G NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7
, оферти ASUS ProArt -RTX5080-O16G NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7
, ревю ASUS ProArt -RTX5080-O16G NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7
, промоция ASUS ProArt -RTX5080-O16G NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7
, онлайн магазин ASUS ProArt -RTX5080-O16G NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7
, поръчай ASUS ProArt -RTX5080-O16G NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7
, ASUS ProArt -RTX5080-O16G NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 мнения
, ASUS ProArt -RTX5080-O16G NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS ProArt -RTX5080-O16G NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7
, гаранция ASUS ProArt -RTX5080-O16G NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7
, бърза доставка ASUS ProArt -RTX5080-O16G NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS VGAASUNVD0939 характеристики
, ASUS VGAASUNVD0939 спецификации
, ASUS VGAASUNVD0939 review
, ASUS VGAASUNVD0939 сравнение
, ASUS VGAASUNVD0939 отзиви
, ASUS VGAASUNVD0939 намаление
EAN: 4711636174992
MPN: 90YV0N30-M0NA00
Technical Specifications
| CUDA | Yes |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Processor boost clock speed | 2700 MHz |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Graphics processor | GeForce RTX 5080 |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Processor frequency (OC mode) | 2730 MHz |
| Data transfer rate | 30 Gbit/s |
| Discrete graphics card memory | 16 GB |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| Memory bus | 256 bit |
| Cooling type | Active |
| Product colour | Black |
| Product colour | Bronze |
| Form factor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Number of slots | 2.5 |
| Cooling technology | ASUS Axial-tech |
| Bracket height | Full-Height (FH) |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| SFF ready | Yes |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Minimum system power supply | 850 W |
| Supplementary power connectors | 1x 16-pin |
| Length | 304 mm |
| Height | 126 mm |
| Depth | 50 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11 x64 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 x64 |
| TV tuner integrated | No |
| OpenGL version | 4.6 |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| HDCP | Yes |
| Dual Link DVI | No |
| Overclocked (OC) edition | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| NPU performance up to | 1858 TOPs |
| Virtual Reality (VR) ready | Yes |
| Package type | Box |
| Manual | Yes |
| Power cord included | Yes |
| DisplayPort version | 2.1b |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1b |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 43.5 x 9.5 x 24 cm
Weight: 2.2 kg

