





















ASUS PRO WS W880-ACE SE Intel W880 LGA 1851 (Socket V1) ATX
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PLGASUSIN0048
- Тегло: 1.64kg
- SKU: PLGASUSIN0048
603.49€ (1,180.33лв.)
без ДДС: 502.91€ (983.61лв.)
![]() |
12 x 56.99 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS PRO WS W880-ACE SE Intel W880 LGA 1851 (Socket V1) ATX
, PLGASUSIN0048
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS PRO WS W880-ACE SE Intel W880 LGA 1851 (Socket V1) ATX
, цена ASUS PRO WS W880-ACE SE Intel W880 LGA 1851 (Socket V1) ATX
, оферти ASUS PRO WS W880-ACE SE Intel W880 LGA 1851 (Socket V1) ATX
, ревю ASUS PRO WS W880-ACE SE Intel W880 LGA 1851 (Socket V1) ATX
, промоция ASUS PRO WS W880-ACE SE Intel W880 LGA 1851 (Socket V1) ATX
, онлайн магазин ASUS PRO WS W880-ACE SE Intel W880 LGA 1851 (Socket V1) ATX
, поръчай ASUS PRO WS W880-ACE SE Intel W880 LGA 1851 (Socket V1) ATX
, ASUS PRO WS W880-ACE SE Intel W880 LGA 1851 (Socket V1) ATX мнения
, ASUS PRO WS W880-ACE SE Intel W880 LGA 1851 (Socket V1) ATX сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS PRO WS W880-ACE SE Intel W880 LGA 1851 (Socket V1) ATX
, гаранция ASUS PRO WS W880-ACE SE Intel W880 LGA 1851 (Socket V1) ATX
, бърза доставка ASUS PRO WS W880-ACE SE Intel W880 LGA 1851 (Socket V1) ATX
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS PLGASUSIN0048 характеристики
, ASUS PLGASUSIN0048 спецификации
, ASUS PLGASUSIN0048 review
, ASUS PLGASUSIN0048 сравнение
, ASUS PLGASUSIN0048 отзиви
, ASUS PLGASUSIN0048 намаление
EAN: 4711387994221
MPN: 90MB1KV0-M0EAY0
Technical Specifications
| Processor manufacturer | Intel |
| Supported processor sockets | Intel LGA1851 |
| Compatible processor series | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor socket | LGA 1851 (Socket V1) |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Power source type | ATX |
| Motherboard form factor | ATX |
| Cooling type | Passive |
| Product colour | Grey |
| Windows operating systems supported | Windows 10 x64 |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Audio chip | Realtek ALC1220P |
| Motherboard chipset | Intel W880 |
| Motherboard chipset family | Intel |
| Component for | Workstation |
| Memory channels | Dual-channel |
| Maximum internal memory | 256 GB |
| Unbuffered memory | Yes |
| Maximum internal memory per slot | 64 GB |
| ECC сompatibility | Non-ECC |
| Memory slots type | DIMM |
| Number of memory slots | 4 |
| Supported memory types | DDR5-SDRAM |
| Supported memory clock speed (max) | 9066 MHz |
| Width | 305 mm |
| Depth | 244 mm |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Thunderbolt headers | 1 |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| EPS power connector (8-pin) | Yes |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| USB 2.0 connectors | 2 |
| Number of chassis fan connectors | 5 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) connectors | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 1 |
| Front panel audio connector | Yes |
| Chassis intrusion connector | Yes |
| Front panel connector | Yes |
| CPU fan connector | Yes |
| Number of COM connectors | 1 |
| Number of CPU fan connectors | 1 |
| Number of water pump connectors | 1 |
| Number of EPS power connectors (8-pin) | 2 |
| Number of temperature sensor headers | 1 |
| 12V power connector | Yes |
| Integrated SAS ports | 1 |
| Clear CMOS button | Yes |
| BIOS memory size | 256 Mbit |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Cables included | SATA |
| RAID levels | 10 |
| RAID levels | 1 |
| RAID levels | 5 |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| Supported storage drive interfaces | M.2, PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III |
| RAID support | Yes |
| Number of storage drives supported | 8 |
| Number of HDDs supported | 4 |
| HDMI version | 2.1 |
| DisplayPort version | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 6 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 3 |
| Thunderbolt ports quantity | 1 |
| Line-in | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Headphone outputs | 1 |
| Number of M.2 (M) slots | 4 |
| 1st M.2 highest PCI Express generation | 5.0 |
| 2nd M.2 largest key size | 2280 |
| 1st M.2 largest key size | 2280 |
| 4th M.2 largest key size | 2280 |
| 4th M.2 highest PCI Express generation | 4.0 |
| 3rd M.2 highest PCI Express generation | 4.0 |
| 3rd M.2 largest key size | 2280 |
| 2nd M.2 highest PCI Express generation | 4.0 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7 x 34 x 27.5 cm
Weight: 1.64 kg

