













ASUS PRIME Z790-P WIFI Intel Z790 LGA 1700 ATX motherboard
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PLYASU1700044
- Тегло: 1.30kg
- SKU: PLYASU1700044
198.98€ (389.18лв.)
без ДДС: 165.82€ (324.32лв.)
![]() |
12 x 18.79 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS PRIME Z790-P WIFI Intel Z790 LGA 1700 ATX motherboard
, PLYASU1700044
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS PRIME Z790-P WIFI Intel Z790 LGA 1700 ATX motherboard
, цена ASUS PRIME Z790-P WIFI Intel Z790 LGA 1700 ATX motherboard
, оферти ASUS PRIME Z790-P WIFI Intel Z790 LGA 1700 ATX motherboard
, ревю ASUS PRIME Z790-P WIFI Intel Z790 LGA 1700 ATX motherboard
, промоция ASUS PRIME Z790-P WIFI Intel Z790 LGA 1700 ATX motherboard
, онлайн магазин ASUS PRIME Z790-P WIFI Intel Z790 LGA 1700 ATX motherboard
, поръчай ASUS PRIME Z790-P WIFI Intel Z790 LGA 1700 ATX motherboard
, ASUS PRIME Z790-P WIFI Intel Z790 LGA 1700 ATX motherboard мнения
, ASUS PRIME Z790-P WIFI Intel Z790 LGA 1700 ATX motherboard сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS PRIME Z790-P WIFI Intel Z790 LGA 1700 ATX motherboard
, гаранция ASUS PRIME Z790-P WIFI Intel Z790 LGA 1700 ATX motherboard
, бърза доставка ASUS PRIME Z790-P WIFI Intel Z790 LGA 1700 ATX motherboard
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS PLYASU1700044 характеристики
, ASUS PLYASU1700044 спецификации
, ASUS PLYASU1700044 review
, ASUS PLYASU1700044 сравнение
, ASUS PLYASU1700044 отзиви
, ASUS PLYASU1700044 намаление
EAN: 4711081937227
MPN: 90MB1CJ0-M1EAY0
Technical Specifications
| Compatible processor series | Intel® Core™ i5 |
| Compatible processor series | Intel® Celeron® |
| Compatible processor series | Intel® Core™ i7 |
| Compatible processor series | Intel® Core™ i9 |
| Compatible processor series | Intel® Pentium® Gold |
| Compatible processor series | Intel® Core™ i3 |
| Processor socket | LGA 1700 |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| On-board graphics card | No |
| Product colour | Black |
| Product colour | Aluminium |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Motherboard chipset | Intel Z790 |
| Power source type | ATX |
| Motherboard form factor | ATX |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 x64 |
| Motherboard chipset family | Intel |
| ECC сompatibility | Non-ECC |
| Supported memory clock speeds | 5800 |
| Supported memory clock speeds | 5400 |
| Supported memory clock speeds | 5000 |
| Supported memory clock speeds | 5600 |
| Supported memory clock speeds | 7200 |
| Supported memory clock speeds | 5200 |
| Supported memory clock speeds | 4800 |
| Supported memory clock speeds | 6800 |
| Supported memory clock speeds | 7000 |
| Supported memory clock speeds | 6000 |
| Supported memory clock speeds | 6200 |
| Supported memory clock speeds | 6400 |
| Supported memory clock speeds | 6600 |
| Unbuffered memory | Yes |
| Maximum internal memory | 128 GB |
| Supported memory clock speed (max) | 7200 MHz |
| Supported memory types | DDR5-SDRAM |
| Memory slots type | DIMM |
| Memory channels | Dual-channel |
| Number of memory slots | 4 |
| Depth | 234 mm |
| Width | 305 mm |
| Height | 40 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.2 |
| S/PDIF out connector | Yes |
| 12V power connector | Yes |
| RGB LED pin header | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 2 |
| USB 2.0 connectors | 2 |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| Thunderbolt headers | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) connectors | 1 |
| Front panel audio connector | Yes |
| EPS power connector (8-pin) | Yes |
| Number of COM connectors | 1 |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| Number of chassis fan connectors | 3 |
| CPU fan connector | Yes |
| TPM connector | Yes |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Clear CMOS button | Yes |
| Package width | 338 mm |
| Package height | 68 mm |
| Package weight | 1.68 kg |
| Package depth | 273 mm |
| Cables included | SATA |
| Drivers included | Yes |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| Supported storage drive interfaces | M.2, SATA III |
| RAID levels | 5 |
| RAID levels | 1 |
| RAID levels | 10 |
| RAID support | Yes |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| PS/2 ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| Line-in | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| WiFi-AP antenna jack | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Headphone outputs | 1 |
| Microphone in | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 3 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Number of M.2 (M) slots | 3 |
| Weight | 1.03 kg |
| Warnings | Do not dispose of the motherboard in the ordinary rubbish bin; the product requires special disposal. |
| Warnings | Before starting any maintenance or installation, disconnect the product from the power supply. |
| Warnings | Avoid direct contact with electronics to prevent electrostatic damage. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7 x 34.5 x 27.5 cm
Weight: 1.3 kg

