





















ASUS Prime -RX9070-O16G-EVO AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: VGAASUATI0465
- Тегло: 1.70kg
- SKU: VGAASUATI0465
623.22€ (1,218.91лв.)
без ДДС: 519.35€ (1,015.76лв.)
![]() |
12 x 58.85 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS Prime -RX9070-O16G-EVO AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6
, VGAASUATI0465
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS Prime -RX9070-O16G-EVO AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6
, цена ASUS Prime -RX9070-O16G-EVO AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6
, оферти ASUS Prime -RX9070-O16G-EVO AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6
, ревю ASUS Prime -RX9070-O16G-EVO AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6
, промоция ASUS Prime -RX9070-O16G-EVO AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6
, онлайн магазин ASUS Prime -RX9070-O16G-EVO AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6
, поръчай ASUS Prime -RX9070-O16G-EVO AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6
, ASUS Prime -RX9070-O16G-EVO AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6 мнения
, ASUS Prime -RX9070-O16G-EVO AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS Prime -RX9070-O16G-EVO AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6
, гаранция ASUS Prime -RX9070-O16G-EVO AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6
, бърза доставка ASUS Prime -RX9070-O16G-EVO AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS VGAASUATI0465 характеристики
, ASUS VGAASUATI0465 спецификации
, ASUS VGAASUATI0465 review
, ASUS VGAASUATI0465 сравнение
, ASUS VGAASUATI0465 отзиви
, ASUS VGAASUATI0465 намаление
EAN: 4711636204101
MPN: 90YV0MQ0-M0NA00
Technical Specifications
| Processor boost clock speed (Gaming mode) | 2140 MHz |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Processor boost clock speed (OC mode) | 2610 MHz |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| CUDA | No |
| Graphics processor family | AMD |
| Processor boost clock speed | 2590 MHz |
| Stream processors | 3584 |
| Graphics processor | Radeon RX 9070 |
| Data transfer rate | 20 Gbit/s |
| Graphics card memory type | GDDR6 |
| Discrete graphics card memory | 16 GB |
| Memory bus | 256 bit |
| SFF ready | Yes |
| Bracket height | Full-Height (FH) |
| Cooling technology | ASUS Axial-tech |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Cooling type | Active |
| Form factor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Number of slots | 2.5 |
| Product colour | Black |
| Supplementary power connectors | 2x 8-pin |
| Minimum system power supply | 650 W |
| Height | 126 mm |
| Depth | 50 mm |
| Length | 304 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10 x64 |
| Windows operating systems supported | Windows 11 x64 |
| Overclocked (OC) edition | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| TV tuner integrated | No |
| OpenGL version | 4.6 |
| Dual Link DVI | No |
| HDCP | Yes |
| Package type | Box |
| Manual | Yes |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 2.1a |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| HDMI version | 2.1b |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 23.5 x 40.5 x 9 cm
Weight: 1.7 kg

