















ASUS Prime -RTX5050-O8G NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: VGAASUNVD0936
- Тегло: 1.38kg
- SKU: VGAASUNVD0936
346.98€ (678.63лв.)
без ДДС: 289.15€ (565.53лв.)
![]() |
12 x 32.77 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS Prime -RTX5050-O8G NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6
, VGAASUNVD0936
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS Prime -RTX5050-O8G NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6
, цена ASUS Prime -RTX5050-O8G NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6
, оферти ASUS Prime -RTX5050-O8G NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6
, ревю ASUS Prime -RTX5050-O8G NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6
, промоция ASUS Prime -RTX5050-O8G NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6
, онлайн магазин ASUS Prime -RTX5050-O8G NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6
, поръчай ASUS Prime -RTX5050-O8G NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6
, ASUS Prime -RTX5050-O8G NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6 мнения
, ASUS Prime -RTX5050-O8G NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS Prime -RTX5050-O8G NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6
, гаранция ASUS Prime -RTX5050-O8G NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6
, бърза доставка ASUS Prime -RTX5050-O8G NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS VGAASUNVD0936 характеристики
, ASUS VGAASUNVD0936 спецификации
, ASUS VGAASUNVD0936 review
, ASUS VGAASUNVD0936 сравнение
, ASUS VGAASUNVD0936 отзиви
, ASUS VGAASUNVD0936 намаление
EAN: 4711636177382
MPN: 90YV0N70-M0NA00
Technical Specifications
| Processor frequency (OC mode) | 2707 MHz |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| CUDA cores | 2560 |
| Graphics processor | GeForce RTX 5050 |
| Processor boost clock speed | 2677 MHz |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| CUDA | Yes |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Data transfer rate | 20 Gbit/s |
| Graphics card memory type | GDDR6 |
| Discrete graphics card memory | 8 GB |
| Memory bus | 128 bit |
| Cooling type | Active |
| Product colour | Black |
| Cooling technology | ASUS Axial-tech |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Number of slots | 2.5 |
| SFF ready | Yes |
| Supplementary power connectors | 1x 8-pin |
| Minimum system power supply | 550 W |
| Length | 268.3 mm |
| Depth | 50 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 766 g |
| OpenGL version | 4.6 |
| HDCP version | 2.3 |
| HDCP | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Dual Link DVI | No |
| TV tuner integrated | No |
| Overclocked (OC) edition | Yes |
| NPU performance up to | 439 TOPs |
| Package type | Box |
| Package width | 405 mm |
| Package depth | 233 mm |
| Package height | 88.5 mm |
| Package weight | 1.41 kg |
| Manual | Yes |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 2.1b |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| HDMI version | 2.1b |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 9 x 41 x 23.5 cm
Weight: 1.38 kg

