





















ASUS Prime MR120 Fan ARGB White 3in1 Computer case 12 cm
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: CHLASUWEN0014
- Тегло: 0.70kg
- SKU: CHLASUWEN0014
46.56€ (91.06лв.)
без ДДС: 38.80€ (75.89лв.)
Етикети:
ASUS Prime MR120 Fan ARGB White 3in1 Computer case 12 cm
, CHLASUWEN0014
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS Prime MR120 Fan ARGB White 3in1 Computer case 12 cm
, цена ASUS Prime MR120 Fan ARGB White 3in1 Computer case 12 cm
, оферти ASUS Prime MR120 Fan ARGB White 3in1 Computer case 12 cm
, ревю ASUS Prime MR120 Fan ARGB White 3in1 Computer case 12 cm
, промоция ASUS Prime MR120 Fan ARGB White 3in1 Computer case 12 cm
, онлайн магазин ASUS Prime MR120 Fan ARGB White 3in1 Computer case 12 cm
, поръчай ASUS Prime MR120 Fan ARGB White 3in1 Computer case 12 cm
, ASUS Prime MR120 Fan ARGB White 3in1 Computer case 12 cm мнения
, ASUS Prime MR120 Fan ARGB White 3in1 Computer case 12 cm сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS Prime MR120 Fan ARGB White 3in1 Computer case 12 cm
, гаранция ASUS Prime MR120 Fan ARGB White 3in1 Computer case 12 cm
, бърза доставка ASUS Prime MR120 Fan ARGB White 3in1 Computer case 12 cm
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS CHLASUWEN0014 характеристики
, ASUS CHLASUWEN0014 спецификации
, ASUS CHLASUWEN0014 review
, ASUS CHLASUWEN0014 сравнение
, ASUS CHLASUWEN0014 отзиви
, ASUS CHLASUWEN0014 намаление
EAN: 4711636044127
MPN: 90DA00I3-B09020
Technical Specifications
| Number of LEDs | 20 |
| Illumination LED | Yes |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Illumination colour | Multi |
| Product colour | White |
| Fan voltage | 12 V |
| Starting voltage | 6 V |
| Fan current | 0.18 A |
| Fan power consumption | 2.16 W |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 28 mm |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Suitable location | Computer case |
| Fan diameter | 12 cm |
| Maximum airflow | 58 cfm |
| Type | Fan |
| Fan speed (max) | 1600 RPM |
| Bearing type | Sleeve bearing |
| Noise level | 21 dB |
| Fan performance | 58 cfm |
| Air pressure | 1.7 mmH2O |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 9.5 x 17.5 x 12.5 cm
Weight: 0.7 kg
