







ASUS Prime MR120 Fan ARGB Reverse White 3in1 Computer case 12 cm 3 pc(s)
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: CHLASUWEN0018
- Тегло: 0.69kg
- SKU: CHLASUWEN0018
46.63€ (91.20лв.)
без ДДС: 38.86€ (76.00лв.)
Етикети:
ASUS Prime MR120 Fan ARGB Reverse White 3in1 Computer case 12 cm 3 pc(s)
, CHLASUWEN0018
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS Prime MR120 Fan ARGB Reverse White 3in1 Computer case 12 cm 3 pc(s)
, цена ASUS Prime MR120 Fan ARGB Reverse White 3in1 Computer case 12 cm 3 pc(s)
, оферти ASUS Prime MR120 Fan ARGB Reverse White 3in1 Computer case 12 cm 3 pc(s)
, ревю ASUS Prime MR120 Fan ARGB Reverse White 3in1 Computer case 12 cm 3 pc(s)
, промоция ASUS Prime MR120 Fan ARGB Reverse White 3in1 Computer case 12 cm 3 pc(s)
, онлайн магазин ASUS Prime MR120 Fan ARGB Reverse White 3in1 Computer case 12 cm 3 pc(s)
, поръчай ASUS Prime MR120 Fan ARGB Reverse White 3in1 Computer case 12 cm 3 pc(s)
, ASUS Prime MR120 Fan ARGB Reverse White 3in1 Computer case 12 cm 3 pc(s) мнения
, ASUS Prime MR120 Fan ARGB Reverse White 3in1 Computer case 12 cm 3 pc(s) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS Prime MR120 Fan ARGB Reverse White 3in1 Computer case 12 cm 3 pc(s)
, гаранция ASUS Prime MR120 Fan ARGB Reverse White 3in1 Computer case 12 cm 3 pc(s)
, бърза доставка ASUS Prime MR120 Fan ARGB Reverse White 3in1 Computer case 12 cm 3 pc(s)
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS CHLASUWEN0018 характеристики
, ASUS CHLASUWEN0018 спецификации
, ASUS CHLASUWEN0018 review
, ASUS CHLASUWEN0018 сравнение
, ASUS CHLASUWEN0018 отзиви
, ASUS CHLASUWEN0018 намаление
EAN: 4711636046138
MPN: 90DA00L3-B09020
Technical Specifications
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Product colour | White |
| Illumination LED | Yes |
| Number of fan blades | 7 |
| Illumination colour | Multi |
| Starting voltage | 6 V |
| Fan current | 0.18 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Package height | 171 mm |
| Weight | 537 g |
| Package weight | 660 g |
| Package depth | 93 mm |
| Package width | 123 mm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 28 x 120 mm |
| Noise level (high speed) | 23 dB |
| Rotational speed (max) | 1600 RPM |
| Suitable location | Computer case |
| Type | Fan |
| Maximum airflow | 58 cfm |
| Fan diameter | 12 cm |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Maximum air pressure | 1.38 mmH2O |
| Bearing type | Sleeve bearing |
| Fan noise level (max) | 23 dB |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 9.5 x 17.5 x 12.5 cm
Weight: 0.69 kg
