





ASUS GT710-SL-2GD5-BRK-EVO NVIDIA GeForce GT 710 2 GB GDDR5 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 90YV0ALA-M0NA00
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.50kg
71.18€ (139.22лв.)
без ДДС: 59.32€ (116.02лв.)
Етикети:
ASUS GT710-SL-2GD5-BRK-EVO NVIDIA GeForce GT 710 2 GB GDDR5
, 90YV0ALA-M0NA00
, ASUS
, Видео карти
, PC компоненти
, купете ASUS GT710-SL-2GD5-BRK-EVO NVIDIA GeForce GT 710 2 GB GDDR5
, цена ASUS GT710-SL-2GD5-BRK-EVO NVIDIA GeForce GT 710 2 GB GDDR5
, оферти ASUS GT710-SL-2GD5-BRK-EVO NVIDIA GeForce GT 710 2 GB GDDR5
, ревю ASUS GT710-SL-2GD5-BRK-EVO NVIDIA GeForce GT 710 2 GB GDDR5
, промоция ASUS GT710-SL-2GD5-BRK-EVO NVIDIA GeForce GT 710 2 GB GDDR5
, онлайн магазин ASUS GT710-SL-2GD5-BRK-EVO NVIDIA GeForce GT 710 2 GB GDDR5
, поръчай ASUS GT710-SL-2GD5-BRK-EVO NVIDIA GeForce GT 710 2 GB GDDR5
, ASUS GT710-SL-2GD5-BRK-EVO NVIDIA GeForce GT 710 2 GB GDDR5 мнения
, ASUS GT710-SL-2GD5-BRK-EVO NVIDIA GeForce GT 710 2 GB GDDR5 сравнение
, евтин Видео карти
, топ Видео карти
, най-добър Видео карти
, нов Видео карти
, asus {ucfirst}видео карти
, оригинален ASUS GT710-SL-2GD5-BRK-EVO NVIDIA GeForce GT 710 2 GB GDDR5
, гаранция ASUS GT710-SL-2GD5-BRK-EVO NVIDIA GeForce GT 710 2 GB GDDR5
, бърза доставка ASUS GT710-SL-2GD5-BRK-EVO NVIDIA GeForce GT 710 2 GB GDDR5
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Видео карти
, видео карти в българия
, видео карти techmag
, онлайн поръчка Видео карти
, магазин за Видео карти
, топ оферти Видео карти
, ASUS 90YV0ALA-M0NA00 характеристики
, ASUS 90YV0ALA-M0NA00 спецификации
, ASUS 90YV0ALA-M0NA00 review
, ASUS 90YV0ALA-M0NA00 сравнение
, ASUS 90YV0ALA-M0NA00 отзиви
, ASUS 90YV0ALA-M0NA00 намаление
| Maximum displays per videocard: | 3 |
| Graphics processor: | GeForce GT 710 |
| CUDA cores: | 192 |
| Maximum resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Graphics processor family: | NVIDIA |
| CUDA: | Yes |
| Parallel processing technology support: | Not supported |
| Memory bus: | 64 bit |
| Discrete graphics card memory: | 2 GB |
| Memory clock speed: | 5012 MHz |
| Graphics card memory type: | GDDR5 |
| Number of slots: | 2 |
| Product colour: | Blue, Black |
| Cooling type: | Passive |
| Minimum system power supply: | 300 W |
| Depth: | 39 mm |
| Length: | 170 mm |
| Height: | 69 mm |
| Weight: | 254 g |
| HDCP version: | 1.4 |
| HDCP: | Yes |
| OpenGL version: | 4.5 |
| Package height: | 50 mm |
| Package weight: | 480 g |
| Package type: | Box |
| Package depth: | 163 mm |
| Package width: | 228 mm |
| DVI-D ports quantity: | 1 |
| Interface type: | PCI Express 2.0 |
| HDMI version: | 1.4b |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |





