













ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13620H010X Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro PC Grey
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMASUKOP0093
- Тегло: 6.72kg
- SKU: KOMASUKOP0093
1,059.98€ (2,073.15лв.)
без ДДС: 883.32€ (1,727.62лв.)
![]() |
12 x 100.10 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13620H010X Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro PC Grey
, KOMASUKOP0093
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13620H010X Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro PC Grey
, цена ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13620H010X Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro PC Grey
, оферти ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13620H010X Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro PC Grey
, ревю ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13620H010X Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro PC Grey
, промоция ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13620H010X Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro PC Grey
, онлайн магазин ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13620H010X Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro PC Grey
, поръчай ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13620H010X Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro PC Grey
, ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13620H010X Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro PC Grey мнения
, ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13620H010X Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro PC Grey сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13620H010X Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro PC Grey
, гаранция ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13620H010X Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro PC Grey
, бърза доставка ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13620H010X Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro PC Grey
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS KOMASUKOP0093 характеристики
, ASUS KOMASUKOP0093 спецификации
, ASUS KOMASUKOP0093 review
, ASUS KOMASUKOP0093 сравнение
, ASUS KOMASUKOP0093 отзиви
, ASUS KOMASUKOP0093 намаление
EAN: 4711387884010
MPN: P500MV-13620H010X
Technical Specifications
| Processor base power | 45 W |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor threads | 16 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Efficient cores | 4 |
| Processor cores | 10 |
| Maximum turbo power | 115 W |
| Processor model | i7-13620H |
| Performance cores | 6 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.9 GHz |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor family | Intel® Core™ i7 |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.6 GHz |
| Processor boost frequency | 4.9 GHz |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Internal memory | 16 GB |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Colour name | Gray |
| Chassis type | Mini Tower |
| Cable lock slot | Yes |
| Product colour | Grey |
| Power supply | 180 W |
| Package weight | 6.25 kg |
| Package depth | 246 mm |
| Depth | 296 mm |
| Package width | 395 mm |
| Package height | 510 mm |
| Width | 155 mm |
| Height | 347 mm |
| Weight | 6 kg |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Mobile network connection | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Bluetooth | Yes |
| Password protection | Yes |
| Password protection type | HDD |
| Password protection type | User |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| SmartCard slot | Yes |
| Market positioning | Business |
| Product type | PC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Audio system | High Definition Audio |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Display included | No |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD capacity | 1 TB |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| Storage media | SSD |
| SSD form factor | M.2 |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MMC |
| Compatible memory cards | SD |
| NVMe | Yes |
| Optical drive type | Y |
| Line-in | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Line-out | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Microphone in | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Warnings | The product contains electrical components which may be hazardous if used incorrectly. |
| Warnings | Avoid contact with water and store in a dry place. |
| Warnings | Warning: When in use, do not cover the computer's vents to avoid overheating. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 38.5 x 24 x 51 cm
Weight: 6.72 kg

