





ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13420H057X Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMASUKOP0090
- Тегло: 6.51kg
- SKU: KOMASUKOP0090
652.88€ (1,276.93лв.)
без ДДС: 544.07€ (1,064.11лв.)
![]() |
12 x 61.65 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13420H057X Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC
, KOMASUKOP0090
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13420H057X Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC
, цена ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13420H057X Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC
, оферти ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13420H057X Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC
, ревю ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13420H057X Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC
, промоция ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13420H057X Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC
, онлайн магазин ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13420H057X Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC
, поръчай ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13420H057X Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC
, ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13420H057X Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC мнения
, ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13420H057X Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13420H057X Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC
, гаранция ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13420H057X Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC
, бърза доставка ASUS ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-13420H057X Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS KOMASUKOP0090 характеристики
, ASUS KOMASUKOP0090 спецификации
, ASUS KOMASUKOP0090 review
, ASUS KOMASUKOP0090 сравнение
, ASUS KOMASUKOP0090 отзиви
, ASUS KOMASUKOP0090 намаление
EAN: 4711387884034
MPN: P500MV-13420H057X
Technical Specifications
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-13420H |
| Processor boost frequency | 4.6 GHz |
| Processor cores | 8 |
| Processor threads | 12 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.4 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.6 GHz |
| Processor base power | 45 W |
| Maximum turbo power | 115 W |
| Efficient cores | 4 |
| Performance cores | 4 |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Internal memory | 16 GB |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Product colour | Grey |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cable lock slot | Yes |
| Volume | 15 L |
| Chassis type | Mini Tower |
| Power supply | 180 W |
| Width | 155 mm |
| Weight | 6 kg |
| Height | 347 mm |
| Depth | 296 mm |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Mobile network connection | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Audio system | High Definition Audio |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| SmartCard slot | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Password protection type | User |
| Password protection type | HDD |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Product type | PC |
| Market positioning | Business |
| Password protection | Yes |
| Display included | No |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Compliance certificates | REACH |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | Y |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD capacity | 512 GB |
| NVMe | Yes |
| Camera card reader integrated | Yes |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD form factor | M.2 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Number of front USB ports | 3 |
| Number of front audio ports | 1 |
| Number of rear audio ports | 3 |
| Number of rear USB ports | 4 |
| Warnings | Warning: When in use, do not cover the computer's vents to avoid overheating. |
| Warnings | The product contains electrical components which may be hazardous if used incorrectly. |
| Warnings | Avoid contact with water and store in a dry place. |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Sustainability certificates | EPEAT Silver |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 51.6 x 39.5 x 24.8 cm
Weight: 6.514 kg

