















ASUS ExpertCenter P400 AiO P470VAK-BPE151X Intel® Core™ i5 i5-13420H 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMASUALL0243
- Тегло: 15.40kg
- SKU: KOMASUALL0243
968.35€ (1,893.93лв.)
без ДДС: 806.96€ (1,578.28лв.)
![]() |
12 x 91.44 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ExpertCenter P400 AiO P470VAK-BPE151X Intel® Core™ i5 i5-13420H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, KOMASUALL0243
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS ExpertCenter P400 AiO P470VAK-BPE151X Intel® Core™ i5 i5-13420H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, цена ASUS ExpertCenter P400 AiO P470VAK-BPE151X Intel® Core™ i5 i5-13420H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, оферти ASUS ExpertCenter P400 AiO P470VAK-BPE151X Intel® Core™ i5 i5-13420H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, ревю ASUS ExpertCenter P400 AiO P470VAK-BPE151X Intel® Core™ i5 i5-13420H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, промоция ASUS ExpertCenter P400 AiO P470VAK-BPE151X Intel® Core™ i5 i5-13420H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, онлайн магазин ASUS ExpertCenter P400 AiO P470VAK-BPE151X Intel® Core™ i5 i5-13420H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, поръчай ASUS ExpertCenter P400 AiO P470VAK-BPE151X Intel® Core™ i5 i5-13420H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, ASUS ExpertCenter P400 AiO P470VAK-BPE151X Intel® Core™ i5 i5-13420H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black мнения
, ASUS ExpertCenter P400 AiO P470VAK-BPE151X Intel® Core™ i5 i5-13420H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS ExpertCenter P400 AiO P470VAK-BPE151X Intel® Core™ i5 i5-13420H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, гаранция ASUS ExpertCenter P400 AiO P470VAK-BPE151X Intel® Core™ i5 i5-13420H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, бърза доставка ASUS ExpertCenter P400 AiO P470VAK-BPE151X Intel® Core™ i5 i5-13420H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS KOMASUALL0243 характеристики
, ASUS KOMASUALL0243 спецификации
, ASUS KOMASUALL0243 review
, ASUS KOMASUALL0243 сравнение
, ASUS KOMASUALL0243 отзиви
, ASUS KOMASUALL0243 намаление
EAN: 4711636176934
MPN: P470VAK-BPE151X
Technical Specifications
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | i5-13420H |
| Processor cores | 8 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor threads | 12 |
| Efficient cores | 4 |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.6 GHz |
| Processor base power | 45 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.4 GHz |
| Maximum turbo power | 115 W |
| Performance cores | 4 |
| Processor boost frequency | 4.6 GHz |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory slots type | SO-DIMM |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Colour name | Black |
| Product colour | Black |
| Cable lock slot | Yes |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| AC adapter power | 120 W |
| AC adapter output voltage | 20 V |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| Height (with stand) | 447 mm |
| Depth (with stand) | 210 mm |
| Package height | 530 mm |
| Package weight | 13.3 kg |
| Package depth | 178 mm |
| Weight (with stand) | 9 kg |
| Package width | 710 mm |
| Width (with stand) | 613 mm |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobile network connection | No |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Bluetooth | Yes |
| Antenna type | 2x2 |
| Market positioning | Business |
| BIOS password | Yes |
| HDD user password | Yes |
| Product type | All-in-One PC |
| Mouse included | Yes |
| Keyboard included | Yes |
| Colour gamut | 100% |
| Anti-glare screen | Yes |
| Touchscreen | No |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| HD type | Full HD |
| RGB colour space | sRGB |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Compliance certificates | REACH |
| NVMe | Yes |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD form factor | M.2 |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| SSD capacity | 512 GB |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| DC-in jack | Yes |
| Camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Built-in camera | Yes |
| Camera HD type | Full HD |
| Warnings | Do not use in damp areas. |
| Warnings | Do not open the appliance housing, risk of electric shock. |
| Warnings | The device should only be disposed of in accordance with local electro-waste regulations. |
| Sustainability certificates | EPEAT Silver |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 71 x 67 x 27 cm
Weight: 15.4 kg

