ASUS ExpertCenter P400 AiO P470VAK-BPE100X Intel® Core™ i7 i7-13620H 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMASUALL0245
- Тегло: 15.40kg
- SKU: KOMASUALL0245
Етикети:
, KOMASUALL0245
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, най-добър Компютри
, нов Компютри
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, ASUS цена
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, магазин за Компютри
, топ оферти Компютри
, ASUS KOMASUALL0245 характеристики
, ASUS KOMASUALL0245 review
EAN: 4711636176927
MPN: P470VAK-BPE100X
Technical Specifications
| Processor boost frequency | 4.9 GHz |
| Performance cores | 6 |
| Processor cores | 10 |
| Processor model | i7-13620H |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Efficient cores | 4 |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor threads | 16 |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor base power | 45 W |
| Maximum turbo power | 115 W |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.9 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.6 GHz |
| Processor family | Intel® Core™ i7 |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory slots type | SO-DIMM |
| Cable lock slot | Yes |
| Product colour | Black |
| Colour name | Black |
| Cable lock slot type | Kensington |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter output voltage | 20 V |
| AC adapter power | 120 W |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| Width (with stand) | 613 mm |
| Package height | 530 mm |
| Package weight | 13.3 kg |
| Height (with stand) | 447 mm |
| Weight (with stand) | 9 kg |
| Package width | 710 mm |
| Package depth | 193 mm |
| Depth (with stand) | 210 mm |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Bluetooth | Yes |
| Antenna type | 2x2 |
| Mobile network connection | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Yes |
| BIOS password | Yes |
| HDD user password | Yes |
| Market positioning | Business |
| Product type | All-in-One PC |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |