





















ASUS ExpertCenter P400 AiO P440VAK-BPC541X Intel® Core™ i5 i5-13420H 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMASUALL0242
- Тегло: 12.88kg
- SKU: KOMASUALL0242
815.47€ (1,594.92лв.)
без ДДС: 679.56€ (1,329.10лв.)
![]() |
12 x 77.01 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ExpertCenter P400 AiO P440VAK-BPC541X Intel® Core™ i5 i5-13420H 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
, KOMASUALL0242
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS ExpertCenter P400 AiO P440VAK-BPC541X Intel® Core™ i5 i5-13420H 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
, цена ASUS ExpertCenter P400 AiO P440VAK-BPC541X Intel® Core™ i5 i5-13420H 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
, оферти ASUS ExpertCenter P400 AiO P440VAK-BPC541X Intel® Core™ i5 i5-13420H 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
, ревю ASUS ExpertCenter P400 AiO P440VAK-BPC541X Intel® Core™ i5 i5-13420H 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
, промоция ASUS ExpertCenter P400 AiO P440VAK-BPC541X Intel® Core™ i5 i5-13420H 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
, онлайн магазин ASUS ExpertCenter P400 AiO P440VAK-BPC541X Intel® Core™ i5 i5-13420H 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
, поръчай ASUS ExpertCenter P400 AiO P440VAK-BPC541X Intel® Core™ i5 i5-13420H 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
, ASUS ExpertCenter P400 AiO P440VAK-BPC541X Intel® Core™ i5 i5-13420H 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black мнения
, ASUS ExpertCenter P400 AiO P440VAK-BPC541X Intel® Core™ i5 i5-13420H 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS ExpertCenter P400 AiO P440VAK-BPC541X Intel® Core™ i5 i5-13420H 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
, гаранция ASUS ExpertCenter P400 AiO P440VAK-BPC541X Intel® Core™ i5 i5-13420H 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
, бърза доставка ASUS ExpertCenter P400 AiO P440VAK-BPC541X Intel® Core™ i5 i5-13420H 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS KOMASUALL0242 характеристики
, ASUS KOMASUALL0242 спецификации
, ASUS KOMASUALL0242 review
, ASUS KOMASUALL0242 сравнение
, ASUS KOMASUALL0242 отзиви
, ASUS KOMASUALL0242 намаление
EAN: 4711636184625
MPN: P440VAK-BPC541X
Technical Specifications
| Processor cores | 8 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor boost frequency | 4.6 GHz |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.4 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | i5-13420H |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Processor threads | 12 |
| Maximum turbo power | 115 W |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Efficient cores | 4 |
| Performance cores | 4 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.6 GHz |
| Processor base power | 45 W |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Memory slots type | SO-DIMM |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Product colour | Black |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter power | 120 W |
| AC adapter output voltage | 20 V |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Antenna type | 2x2 |
| Mobile network connection | No |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| BIOS password | Yes |
| HDD user password | Yes |
| Product type | All-in-One PC |
| Display surface | Matt |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| HD type | Full HD |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Touchscreen | No |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 512 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD capacity | 512 GB |
| HDMI version | 1.4 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| DC-in jack | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Built-in camera | Yes |
| Camera HD type | Full HD |
| Warnings | Do not use in damp areas. |
| Warnings | Do not open the appliance housing, risk of electric shock. |
| Warnings | The device should only be disposed of in accordance with local electro-waste regulations. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 65 x 65 x 25 cm
Weight: 12.882 kg

