















ASUS ExpertBook B5 B5404CMA-Q51623X Intel Core Ultra 7 155H Laptop 35.6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBASUNOTBATW
- Тегло: 2.44kg
- SKU: MOBASUNOTBATW
1,022.26€ (1,999.36лв.)
без ДДС: 851.88€ (1,666.13лв.)
![]() |
12 x 96.54 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ExpertBook B5 B5404CMA-Q51623X Intel Core Ultra 7 155H Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Black
, MOBASUNOTBATW
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS ExpertBook B5 B5404CMA-Q51623X Intel Core Ultra 7 155H Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Black
, цена ASUS ExpertBook B5 B5404CMA-Q51623X Intel Core Ultra 7 155H Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Black
, оферти ASUS ExpertBook B5 B5404CMA-Q51623X Intel Core Ultra 7 155H Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Black
, ревю ASUS ExpertBook B5 B5404CMA-Q51623X Intel Core Ultra 7 155H Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Black
, промоция ASUS ExpertBook B5 B5404CMA-Q51623X Intel Core Ultra 7 155H Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Black
, онлайн магазин ASUS ExpertBook B5 B5404CMA-Q51623X Intel Core Ultra 7 155H Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Black
, поръчай ASUS ExpertBook B5 B5404CMA-Q51623X Intel Core Ultra 7 155H Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Black
, ASUS ExpertBook B5 B5404CMA-Q51623X Intel Core Ultra 7 155H Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Black мнения
, ASUS ExpertBook B5 B5404CMA-Q51623X Intel Core Ultra 7 155H Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS ExpertBook B5 B5404CMA-Q51623X Intel Core Ultra 7 155H Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Black
, гаранция ASUS ExpertBook B5 B5404CMA-Q51623X Intel Core Ultra 7 155H Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Black
, бърза доставка ASUS ExpertBook B5 B5404CMA-Q51623X Intel Core Ultra 7 155H Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS MOBASUNOTBATW характеристики
, ASUS MOBASUNOTBATW спецификации
, ASUS MOBASUNOTBATW review
, ASUS MOBASUNOTBATW сравнение
, ASUS MOBASUNOTBATW отзиви
, ASUS MOBASUNOTBATW намаление
EAN: 4711387889091
MPN: B5404CMA-Q51623X
Technical Specifications
| Processor cache type | Smart Cache |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency | 2.5 GHz |
| Processor cores | 16 |
| Processor threads | 22 |
| Processor base power | 28 W |
| Processor family | Intel Core Ultra 7 |
| Low Power Efficient-cores | 2 |
| Maximum turbo power | 115 W |
| Low Power Efficient-core Base Frequency | 700 MHz |
| Processor generation | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor model | 155H |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.8 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.8 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor boost frequency | 4.8 GHz |
| Efficient cores | 8 |
| Efficient-core base frequency | 0.9 GHz |
| Performance-core base frequency | 1.4 GHz |
| Performance cores | 6 |
| On-board graphics card model | Intel Arc Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card family | Intel Arc Graphics |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Product type | Laptop |
| Colour name | Star Black |
| Product colour | Black |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| AC adapter power | 65 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| AC adapter output current | 3.25 A |
| AC adapter output voltage | 20 V |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Password protection | Yes |
| Smart card reader | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Fingerprint reader | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Depth | 226.8 mm |
| Height (front) | 1.89 cm |
| Height (rear) | 1.9 cm |
| Width | 313.7 mm |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Mobile network connection | No |
| WWAN | Not installed |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Bluetooth | Yes |
| Antenna type | 2x2 |
| AC adapter included | Yes |
| HD type | WUXGA |
| Anti-glare screen | Yes |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Touchscreen | No |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| LED backlight | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Optical drive type | No |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 1 TB |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD form factor | M.2 |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| SSD capacity | 1 TB |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Front camera | Yes |
| Front camera HD type | Full HD |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Battery capacity | 63 Wh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Number of battery cells | 3 |
| Numeric keypad | No |
| Pointing device | Touchpad |
| Warnings | Keep out of the reach of children. |
| Warnings | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Warnings | Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
| Hazard pictogram(s) | GHS08: Health hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML |
| AI software frameworks supported by NPU | Windows ML |
| AI software frameworks supported by NPU | ONNX RT |
| AI software frameworks supported by NPU | OpenVINO |
| Windows Studio effects support | Yes |
| Sparsity support | Yes |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7 x 45 x 27 cm
Weight: 2.44 kg

