



















ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S75229X laptop Intel® Core™ i7 i7-13620H 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi (802.11ax) Windows 11 Pro Black, Grey
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBASUNOTBATO
- Тегло: 3.12kg
- SKU: MOBASUNOTBATO
842.60€ (1,647.99лв.)
без ДДС: 702.17€ (1,373.33лв.)
![]() |
12 x 79.57 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S75229X laptop Intel® Core™ i7 i7-13620H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey
, MOBASUNOTBATO
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S75229X laptop Intel® Core™ i7 i7-13620H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey
, цена ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S75229X laptop Intel® Core™ i7 i7-13620H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey
, оферти ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S75229X laptop Intel® Core™ i7 i7-13620H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey
, ревю ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S75229X laptop Intel® Core™ i7 i7-13620H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey
, промоция ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S75229X laptop Intel® Core™ i7 i7-13620H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey
, онлайн магазин ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S75229X laptop Intel® Core™ i7 i7-13620H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey
, поръчай ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S75229X laptop Intel® Core™ i7 i7-13620H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey
, ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S75229X laptop Intel® Core™ i7 i7-13620H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey мнения
, ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S75229X laptop Intel® Core™ i7 i7-13620H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S75229X laptop Intel® Core™ i7 i7-13620H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey
, гаранция ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S75229X laptop Intel® Core™ i7 i7-13620H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey
, бърза доставка ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S75229X laptop Intel® Core™ i7 i7-13620H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS MOBASUNOTBATO характеристики
, ASUS MOBASUNOTBATO спецификации
, ASUS MOBASUNOTBATO review
, ASUS MOBASUNOTBATO сравнение
, ASUS MOBASUNOTBATO отзиви
, ASUS MOBASUNOTBATO намаление
EAN: 4711636114424
MPN: B1503CVA-S75229X
Technical Specifications
| Processor family | Intel® Core™ i7 |
| Processor cores | 10 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor threads | 16 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor model | i7-13620H |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.6 GHz |
| Maximum turbo power | 115 W |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor base power | 45 W |
| Efficient cores | 4 |
| Performance cores | 6 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.9 GHz |
| Processor boost frequency | 4.9 GHz |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Product type | Laptop |
| Colour name | Gentle Grey |
| Product colour | Black |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| AC adapter power | 65 W |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| USB Type-C charging port | Yes |
| AC adapter output current | 3.25 A |
| AC adapter output voltage | 20 V |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Password protection | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Height | 19.9 mm |
| Depth | 232.2 mm |
| Width | 359.5 mm |
| Weight | 1.64 kg |
| Ethernet LAN | Yes |
| Mobile network connection | No |
| WWAN | Not installed |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Antenna type | 2x2 |
| Bluetooth | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| Touchscreen | No |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Anti-glare screen | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6") |
| LED backlight | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| HD type | Full HD |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Audio system | Dirac |
| Built-in microphone | Yes |
| Compliance certificates | REACH |
| Optical drive type | No |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 1 TB |
| NVMe | Yes |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| SSD form factor | M.2 |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Front camera | Yes |
| Display resolution | 1280 x 720 pixels |
| HD type | HD |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Number of battery cells | 3 |
| Pointing device | Touchpad |
| Numeric keypad | Yes |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Hazard pictogram(s) | GHS08: Health hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
| Warnings | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Warnings | Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
| Warnings | Keep out of the reach of children. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 50.8 x 8.7 x 30.4 cm
Weight: 3.116 kg

