





ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71619X laptop Intel® Core™ i5 i5-1335U 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black, Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: B1503CVA-S71619X
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 3.05kg
1,075.81€ (2,104.11лв.)
без ДДС: 896.51€ (1,753.42лв.)
![]() |
12 x 101.59 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71619X laptop Intel® Core™ i5 i5-1335U 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey
, B1503CVA-S71619X
, ASUS
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71619X laptop Intel® Core™ i5 i5-1335U 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey
, цена ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71619X laptop Intel® Core™ i5 i5-1335U 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey
, оферти ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71619X laptop Intel® Core™ i5 i5-1335U 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey
, ревю ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71619X laptop Intel® Core™ i5 i5-1335U 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey
, промоция ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71619X laptop Intel® Core™ i5 i5-1335U 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey
, онлайн магазин ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71619X laptop Intel® Core™ i5 i5-1335U 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey
, поръчай ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71619X laptop Intel® Core™ i5 i5-1335U 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey
, ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71619X laptop Intel® Core™ i5 i5-1335U 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey мнения
, ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71619X laptop Intel® Core™ i5 i5-1335U 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, asus {ucfirst}лаптопи
, оригинален ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71619X laptop Intel® Core™ i5 i5-1335U 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey
, гаранция ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71619X laptop Intel® Core™ i5 i5-1335U 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey
, бърза доставка ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71619X laptop Intel® Core™ i5 i5-1335U 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Grey
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, ASUS B1503CVA-S71619X характеристики
, ASUS B1503CVA-S71619X спецификации
, ASUS B1503CVA-S71619X review
, ASUS B1503CVA-S71619X сравнение
, ASUS B1503CVA-S71619X отзиви
, ASUS B1503CVA-S71619X намаление
| Processor threads: | 12 |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor model: | i5-1335U |
| Processor boost frequency: | 4.6 GHz |
| Processor cores: | 10 |
| Processor family: | Intel® Core™ i5 |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.6 GHz |
| Processor cache: | 12 MB |
| Performance cores: | 2 |
| Efficient cores: | 8 |
| Maximum turbo power: | 55 W |
| Processor base power: | 15 W |
| Processor generation: | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.4 GHz |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Product type: | Laptop |
| Market positioning: | Work |
| Colour name: | Gentle Grey |
| Form factor: | Clamshell |
| Product colour: | Black |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| AC adapter output voltage: | 20 V |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC adapter power: | 65 W |
| USB Type-C charging port: | Yes |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter output current: | 3.25 A |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Cable lock slot: | Yes |
| Password protection type: | HDD, BIOS, User |
| Password protection: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Height: | 19.9 mm |
| Depth: | 232.2 mm |
| Weight: | 1.64 kg |
| Width: | 359.5 mm |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Antenna type: | 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | 1000, 10, 100 |
| AC adapter included: | Yes |
| Anti-glare screen: | Yes |
| HD type: | Full HD |
| Touchscreen: | No |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| RGB colour space: | NTSC |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Colour gamut: | 45% |
| LED backlight: | Yes |
| Display diagonal: | 39.6 cm (15.6") |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Built-in microphone: | Yes |
| Audio system: | Dirac |
| Compliance certificates: | REACH |
| NVMe: | Yes |
| Storage media: | SSD |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| SSD form factor: | M.2 |
| Card reader integrated: | No |
| Optical drive type: | No |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD capacity: | 512 GB |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 2 |
| Privacy type: | Privacy shutter |
| Privacy camera: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Front camera HD type: | HD |
| Battery capacity: | 50 Wh |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Number of battery cells: | 3 |
| Pointing device: | Touchpad |
| Numeric keypad: | Yes |
| Sustainability certificates: | ENERGY STAR, EPEAT Climate +, Forest Stewardship Council (FSC) Recycled |






