





















ASUS Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VGAASUNVD0937
- Тегло: 1.07kg
- SKU: VGAASUNVD0937
511.31€ (1,000.03лв.)
без ДДС: 426.09€ (833.36лв.)
![]() |
12 x 48.28 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6
, VGAASUNVD0937
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6
, цена ASUS Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6
, оферти ASUS Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6
, ревю ASUS Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6
, промоция ASUS Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6
, онлайн магазин ASUS Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6
, поръчай ASUS Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6
, ASUS Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6 мнения
, ASUS Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6
, гаранция ASUS Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6
, бърза доставка ASUS Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS VGAASUNVD0937 характеристики
, ASUS VGAASUNVD0937 спецификации
, ASUS VGAASUNVD0937 review
, ASUS VGAASUNVD0937 сравнение
, ASUS VGAASUNVD0937 отзиви
, ASUS VGAASUNVD0937 намаление
EAN: 4711636196765
MPN: 90YV0LG2-M0NA00
Technical Specifications
| Processor boost clock speed (OC mode) | 3250 MHz |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Processor boost clock speed | 3230 MHz |
| Stream processors | 2048 |
| Maximum displays per videocard | 3 |
| Graphics processor | Radeon RX 9060 XT |
| CUDA | No |
| Graphics processor family | AMD |
| Processor boost clock speed (Gaming mode) | 2640 MHz |
| Graphics card memory type | GDDR6 |
| Memory bus | 128 bit |
| Discrete graphics card memory | 16 GB |
| Data transfer rate | 20 Gbit/s |
| SFF ready | Yes |
| Cooling type | Active |
| Cooling technology | ASUS Axial-tech |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Number of slots | 2.5 |
| Product colour | Black |
| Supplementary power connectors | 1x 8-pin |
| Minimum system power supply | 550 W |
| Height | 120 mm |
| Length | 202 mm |
| Depth | 49 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10 x64 |
| Windows operating systems supported | Windows 11 x64 |
| HDCP version | 2.3 |
| Dual Link DVI | No |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| OpenGL version | 4.6 |
| HDCP | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| Package type | Box |
| Manual | Yes |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 2.1a |
| HDMI version | 2.1b |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7 x 37 x 22 cm
Weight: 1.065 kg

