



Apple AirPods (4th generation) AirPods 4 Headset Wireless In-ear Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MXP63ZM/A
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 0.13kg
139.26€ (272.37лв.)
без ДДС: 116.05€ (226.97лв.)
![]() |
12 x 13.15 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Apple AirPods (4th generation) AirPods 4 Headset Wireless In-ear Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White
, MXP63ZM/A
, Apple
, Аудио и bluetooth слушалки
, Смартфони и аксесоари
, купете Apple AirPods (4th generation) AirPods 4 Headset Wireless In-ear Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White
, цена Apple AirPods (4th generation) AirPods 4 Headset Wireless In-ear Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White
, оферти Apple AirPods (4th generation) AirPods 4 Headset Wireless In-ear Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White
, ревю Apple AirPods (4th generation) AirPods 4 Headset Wireless In-ear Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White
, промоция Apple AirPods (4th generation) AirPods 4 Headset Wireless In-ear Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White
, онлайн магазин Apple AirPods (4th generation) AirPods 4 Headset Wireless In-ear Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White
, поръчай Apple AirPods (4th generation) AirPods 4 Headset Wireless In-ear Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White
, Apple AirPods (4th generation) AirPods 4 Headset Wireless In-ear Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White мнения
, Apple AirPods (4th generation) AirPods 4 Headset Wireless In-ear Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White сравнение
, евтин Аудио и bluetooth слушалки
, топ Аудио и bluetooth слушалки
, най-добър Аудио и bluetooth слушалки
, нов Аудио и bluetooth слушалки
, apple {ucfirst}аудио и bluetooth слушалки
, оригинален Apple AirPods (4th generation) AirPods 4 Headset Wireless In-ear Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White
, гаранция Apple AirPods (4th generation) AirPods 4 Headset Wireless In-ear Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White
, бърза доставка Apple AirPods (4th generation) AirPods 4 Headset Wireless In-ear Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth White
, Apple цена
, Apple промоция
, Apple отстъпка
, Apple Аудио и bluetooth слушалки
, аудио и bluetooth слушалки в българия
, аудио и bluetooth слушалки techmag
, онлайн поръчка Аудио и bluetooth слушалки
, магазин за Аудио и bluetooth слушалки
, топ оферти Аудио и bluetooth слушалки
, Apple MXP63ZM/A характеристики
, Apple MXP63ZM/A спецификации
, Apple MXP63ZM/A review
, Apple MXP63ZM/A сравнение
, Apple MXP63ZM/A отзиви
, Apple MXP63ZM/A намаление
| Charging case dimensions (W x D x H): | 50.1 x 21.2 x 46.2 mm |
| Height: | 30.2 mm |
| Right earpiece weight: | 4.3 g |
| Charging case weight: | 32.3 g |
| Depth: | 18.1 mm |
| Left earpiece weight: | 4.3 g |
| Width: | 18.3 mm |
| Accelerometer: | Yes |
| Recommended usage: | Calls/Music/Sport/Everyday |
| Product type: | Headset |
| Volume control: | Touch |
| Optical sensor: | Yes |
| BeamForming: | Yes |
| Works with Apple Siri: | Yes |
| Wearing style: | In-ear |
| Headset type: | Binaural |
| Adaptive EQ: | Yes |
| Motion sensor: | Yes |
| Control type: | Touch |
| Personalized Spatial Audio: | Yes |
| Protection features: | Dust resistant, Sweat resistant, Water resistant |
| Product colour: | White |
| Audio chip: | Apple H2 |
| International Protection (IP) code: | IP54 |
| Charging case type: | Wired |
| Charging case: | Yes |
| Charging case connector type: | USB Type-C |
| Quantity: | 1 |
| Quick start guide: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Bluetooth: | Yes |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Talk time: | 4.5 h |
| Battery operated: | Yes |
| Fast charging time: | 5 min |
| Continuous audio playback time: | 5 h |
| Wireless charging: | No |
| Continuous audio playback time (with charging case): | 30 h |
| Talk time (with charging case): | 20 h |
| Fast charging: | Yes |
| Battery type: | Built-in battery |
| Microphone type: | Built-in |
| Intraaural headphones type: | Earbuds |
| Ear coupling: | Intraaural |
| Doesn't contain: | BFR, Mercury, PVC |






