

















AOC V4 Q24V4EA LED display 60.5 cm (23.8") 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONAOCMON0137
- Тегло: 4.95kg
- SKU: MONAOCMON0137
146.74€ (286.99лв.)
без ДДС: 122.28€ (239.16лв.)
![]() |
12 x 13.86 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC V4 Q24V4EA LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD Black
, MONAOCMON0137
, AOC
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете AOC V4 Q24V4EA LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD Black
, цена AOC V4 Q24V4EA LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD Black
, оферти AOC V4 Q24V4EA LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD Black
, ревю AOC V4 Q24V4EA LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD Black
, промоция AOC V4 Q24V4EA LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD Black
, онлайн магазин AOC V4 Q24V4EA LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD Black
, поръчай AOC V4 Q24V4EA LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD Black
, AOC V4 Q24V4EA LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD Black мнения
, AOC V4 Q24V4EA LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, aoc {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален AOC V4 Q24V4EA LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD Black
, гаранция AOC V4 Q24V4EA LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD Black
, бърза доставка AOC V4 Q24V4EA LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD Black
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, AOC MONAOCMON0137 характеристики
, AOC MONAOCMON0137 спецификации
, AOC MONAOCMON0137 review
, AOC MONAOCMON0137 сравнение
, AOC MONAOCMON0137 отзиви
, AOC MONAOCMON0137 намаление
EAN: 4038986149877
MPN: Q24V4EA
Technical Specifications
| Frameless design | Yes |
| Market positioning | Home |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Feet colour | Black |
| Product colour | Black |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 395494 |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| External power adapter | Yes |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power consumption (typical) | 26 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Width (without stand) | 539.1 mm |
| Weight (with stand) | 3.45 kg |
| Depth (without stand) | 44.5 mm |
| Width (with stand) | 539.1 mm |
| Height (without stand) | 320.4 mm |
| Depth (with stand) | 196.9 mm |
| Height (with stand) | 416.6 mm |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Fast charging | No |
| AMD FreeSync | No |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Package width | 610 mm |
| Package height | 414 mm |
| Package type | Box |
| Package depth | 160 mm |
| Package weight | 5.45 kg |
| Stand included | Yes |
| HDMI cable length | 1.5 m |
| Cables included | HDMI |
| Quick start guide | Yes |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Supported video modes | 1440p |
| Supported video modes | 1080p |
| Display diagonal (metric) | 60.452 cm |
| NTSC coverage (typical) | 86% |
| Anti-glare screen | Yes |
| Pixel density | 123 ppi |
| Surface hardness | 3H |
| Adobe RGB coverage | 89% |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Panel type | IPS |
| Display technology | LED |
| Colour depth | 8 bit |
| HD type | 2K Ultra HD |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Response time | 4 ms |
| sRGB coverage (typical) | 121% |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Screen shape | Flat |
| Touchscreen | No |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Backlight type | W-LED |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display surface | Matt |
| Number of speakers | 2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in camera | No |
| RMS rated power | 2 W |
| Built-in microphone | No |
| On Screen Display (OSD) languages | Ukrainian |
| On Screen Display (OSD) languages | Finnish |
| On Screen Display (OSD) languages | English |
| On Screen Display (OSD) languages | Simplified Chinese |
| On Screen Display (OSD) languages | Japanese |
| On Screen Display (OSD) languages | Traditional Chinese |
| On Screen Display (OSD) languages | French |
| On Screen Display (OSD) languages | Korean |
| On Screen Display (OSD) languages | Portuguese |
| On Screen Display (OSD) languages | Russian |
| On Screen Display (OSD) languages | Czech |
| On Screen Display (OSD) languages | Turkish |
| On Screen Display (OSD) languages | Spanish |
| On Screen Display (OSD) languages | Croatian |
| On Screen Display (OSD) languages | German |
| On Screen Display (OSD) languages | Italian |
| On Screen Display (OSD) languages | Dutch |
| On Screen Display (OSD) languages | Swedish |
| On Screen Display (OSD) languages | Polish |
| Plug and Play | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 16 |
| Pivot | No |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 23° |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Height adjustment | No |
| Cable lock slot | Yes |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| HDMI | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Audio input | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| DVI port | No |
| Headphone outputs | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Certification | GOST |
| Compliance certificates | WEEE |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Exterior finish type | Textured |
| Light effects | No |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 16 x 61 x 41 cm
Weight: 4.95 kg

