





















AOC Q24P2Q LED display 60.5 cm (23.8") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONAOCMON0087
- Тегло: 6.80kg
- SKU: MONAOCMON0087
221.12€ (432.48лв.)
без ДДС: 184.27€ (360.40лв.)
![]() |
12 x 20.88 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC Q24P2Q LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, MONAOCMON0087
, AOC
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете AOC Q24P2Q LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, цена AOC Q24P2Q LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, оферти AOC Q24P2Q LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, ревю AOC Q24P2Q LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, промоция AOC Q24P2Q LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, онлайн магазин AOC Q24P2Q LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, поръчай AOC Q24P2Q LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, AOC Q24P2Q LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black мнения
, AOC Q24P2Q LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, aoc {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален AOC Q24P2Q LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, гаранция AOC Q24P2Q LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, бърза доставка AOC Q24P2Q LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, AOC MONAOCMON0087 характеристики
, AOC MONAOCMON0087 спецификации
, AOC MONAOCMON0087 review
, AOC MONAOCMON0087 сравнение
, AOC MONAOCMON0087 отзиви
, AOC MONAOCMON0087 намаление
EAN: 4038986147316
MPN: Q24P2Q
Technical Specifications
| Sustainability certificates | RoHS |
| Certification | ISO |
| Product colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Frameless design | Yes |
| Market positioning | Business |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (typical) | 24 W |
| Annual energy consumption | 37 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| External power adapter | No |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Width (with stand) | 540.2 mm |
| Depth (with stand) | 200.1 mm |
| Height (with stand) | 513 mm |
| Width (without stand) | 540.2 mm |
| Weight (with stand) | 5.14 kg |
| Flicker-free technology | Yes |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 - 75 Hz |
| AMD FreeSync | Yes |
| Package type | Box |
| Cables included | VGA |
| Cables included | Audio (3.5mm) |
| Cables included | HDMI |
| Cables included | DVI |
| Cables included | DisplayPort |
| DVI cable length | 1.8 m |
| Audio cable length | 1.8 m |
| Package weight | 6.86 kg |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| VGA cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Stand included | Yes |
| Response time | 4 ms |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Display surface | Matt |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Screen shape | Flat |
| HD type | Quad HD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Colour depth | 8 bit |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Panel type | IPS |
| RGB colour space | sRGB |
| Supported video modes | 1440p |
| Pixel density | 123 ppi |
| sRGB coverage (typical) | 116% |
| Display technology | LED |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display scanning frequency | VGA/HDMI 1.4/DP 1.2: 30 - 114 KHz (H), VGA/HDMI 1.4/DP 1.2: 48 - 75 Hz (V) |
| Horizontal scan range | 30 - 114 kHz |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Pixel pitch | 0.2058 x 0.2058 mm |
| Adobe RGB coverage | 86% |
| Surface hardness | 3H |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Backlight type | W-LED |
| Number of speakers | 2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in camera | No |
| Tilt angle range | -5 - 35° |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| On Screen Display (OSD) languages | Russian |
| On Screen Display (OSD) languages | Czech |
| On Screen Display (OSD) languages | Simplified Chinese |
| On Screen Display (OSD) languages | German |
| On Screen Display (OSD) languages | Italian |
| On Screen Display (OSD) languages | Dutch |
| On Screen Display (OSD) languages | Japanese |
| On Screen Display (OSD) languages | Portuguese |
| On Screen Display (OSD) languages | English |
| On Screen Display (OSD) languages | Traditional Chinese |
| On Screen Display (OSD) languages | French |
| On Screen Display (OSD) languages | Swedish |
| On Screen Display (OSD) languages | Finnish |
| On Screen Display (OSD) languages | Spanish |
| On Screen Display (OSD) languages | Polish |
| Height adjustment | 15 cm |
| Height adjustment | Yes |
| Tiltable | Y |
| Pivot angle | 0 - 180° |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 16 |
| Pivot | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI | Yes |
| Microphone in | Yes |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| DVI port | No |
| Built-in USB hub | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Audio input | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Headphone out | Yes |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Energy efficiency class (old) | A |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 16 x 61 x 52 cm
Weight: 6.8 kg

