





















AOC G4 Q24G4RE computer monitor 60.5 cm (23.8") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black, Red
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONAOCGAM0048
- Тегло: 5.54kg
- SKU: MONAOCGAM0048
189.20€ (370.05лв.)
без ДДС: 157.67€ (308.38лв.)
![]() |
12 x 17.87 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC G4 Q24G4RE computer monitor 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Red
, MONAOCGAM0048
, AOC
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете AOC G4 Q24G4RE computer monitor 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Red
, цена AOC G4 Q24G4RE computer monitor 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Red
, оферти AOC G4 Q24G4RE computer monitor 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Red
, ревю AOC G4 Q24G4RE computer monitor 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Red
, промоция AOC G4 Q24G4RE computer monitor 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Red
, онлайн магазин AOC G4 Q24G4RE computer monitor 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Red
, поръчай AOC G4 Q24G4RE computer monitor 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Red
, AOC G4 Q24G4RE computer monitor 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Red мнения
, AOC G4 Q24G4RE computer monitor 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Red сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, aoc {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален AOC G4 Q24G4RE computer monitor 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Red
, гаранция AOC G4 Q24G4RE computer monitor 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Red
, бърза доставка AOC G4 Q24G4RE computer monitor 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Red
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, AOC MONAOCGAM0048 характеристики
, AOC MONAOCGAM0048 спецификации
, AOC MONAOCGAM0048 review
, AOC MONAOCGAM0048 сравнение
, AOC MONAOCGAM0048 отзиви
, AOC MONAOCGAM0048 намаление
EAN: 4038986142731
MPN: Q24G4RE
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Frameless design | Yes |
| Detachable stand | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Market positioning | Gaming |
| Power consumption (typical) | 21 W |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Power supply type | Internal |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 28 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Depth (with stand) | 177.4 mm |
| Height (with stand) | 434.5 mm |
| Width (with stand) | 540 mm |
| Weight (without stand) | 2.65 kg |
| Height (without stand) | 325 mm |
| Width (without stand) | 540 mm |
| Weight (with stand) | 3.43 kg |
| Depth (without stand) | 50.6 mm |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Package weight | 5.63 kg |
| Package width | 610 mm |
| Package height | 395 mm |
| Package depth | 126 mm |
| Cables included | HDMI |
| Cables included | AC |
| Cables included | DisplayPort |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| LED backlight | Yes |
| Response time | 1 ms |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Screen shape | Flat |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Digital vertical frequency | 48 - 180 Hz |
| HD type | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Digital horizontal frequency | 30 - 270 kHz |
| sRGB coverage (typical) | 120.8% |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| DCI-P3 coverage | 93.7% |
| Display diagonal (metric) | 60.4 cm |
| Adobe RGB coverage | 89.3% |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Touchscreen | No |
| Display technology | LED |
| Pixel density | 123.41 ppi |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Panel type | Fast IPS |
| Backlight type | W-LED |
| Response time (MPRT) | 0.5 ms |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Tilt angle range | -5 - 23° |
| Cable lock slot | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages | German |
| On Screen Display (OSD) languages | Italian |
| On Screen Display (OSD) languages | Dutch |
| On Screen Display (OSD) languages | Ukrainian |
| On Screen Display (OSD) languages | Finnish |
| On Screen Display (OSD) languages | Spanish |
| On Screen Display (OSD) languages | Croatian |
| On Screen Display (OSD) languages | Russian |
| On Screen Display (OSD) languages | Czech |
| On Screen Display (OSD) languages | Turkish |
| On Screen Display (OSD) languages | Swedish |
| On Screen Display (OSD) languages | Portuguese |
| On Screen Display (OSD) languages | Simplified Chinese |
| On Screen Display (OSD) languages | Traditional Chinese |
| On Screen Display (OSD) languages | French |
| On Screen Display (OSD) languages | Korean |
| On Screen Display (OSD) languages | English |
| On Screen Display (OSD) languages | Japanese |
| On Screen Display (OSD) languages | Polish |
| VESA mounting | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 19 |
| Tilt adjustment | Yes |
| Height adjustment | No |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDMI version | 2.0 |
| HDMI | Yes |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone out | Yes |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Motion blur reduction | Yes |
| Shadow control | Yes |
| Dial point | Yes |
| Low input lag | Yes |
| FPS counter | Yes |
| Warnings | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| Warnings | Do not expose to water or excessive moisture. |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2249188 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 39.5 x 13 x 61 cm
Weight: 5.54 kg

