





















AOC G4 C24G42E computer monitor 59.9 cm (23.6") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black, Red
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONAOCGAM0042
- Тегло: 5.44kg
- SKU: MONAOCGAM0042
133.28€ (260.68лв.)
без ДДС: 111.07€ (217.23лв.)
![]() |
12 x 12.59 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC G4 C24G42E computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, MONAOCGAM0042
, AOC
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете AOC G4 C24G42E computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, цена AOC G4 C24G42E computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, оферти AOC G4 C24G42E computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, ревю AOC G4 C24G42E computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, промоция AOC G4 C24G42E computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, онлайн магазин AOC G4 C24G42E computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, поръчай AOC G4 C24G42E computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, AOC G4 C24G42E computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red мнения
, AOC G4 C24G42E computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, aoc {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален AOC G4 C24G42E computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, гаранция AOC G4 C24G42E computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, бърза доставка AOC G4 C24G42E computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, AOC MONAOCGAM0042 характеристики
, AOC MONAOCGAM0042 спецификации
, AOC MONAOCGAM0042 review
, AOC MONAOCGAM0042 сравнение
, AOC MONAOCGAM0042 отзиви
, AOC MONAOCGAM0042 намаление
EAN: 4038986142625
MPN: C24G42E
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Market positioning | Gaming |
| Front bezel colour | Black |
| Frameless design | Yes |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power supply type | Internal |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 24 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Height (with stand) | 422.6 mm |
| Depth (with stand) | 193.9 mm |
| Width (with stand) | 536.7 mm |
| Width (without stand) | 536.7 mm |
| Height (without stand) | 322.6 mm |
| Depth (without stand) | 70.8 mm |
| Flicker-free technology | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Game mode | Yes |
| Package width | 650 mm |
| Package height | 159 mm |
| Package weight | 5.56 kg |
| Package depth | 415 mm |
| Cables included | AC |
| Cables included | DisplayPort |
| Cables included | HDMI |
| Screen shape | Curved |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| LED backlight | Yes |
| Response time | 4 ms |
| Display diagonal | 59.9 cm (23.6") |
| HD type | Full HD |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Response time (MPRT) | 0.5 ms |
| Touchscreen | No |
| Backlight type | W-LED |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Display technology | LED |
| Pixel density | 93.3 ppi |
| Panel type | Fast VA |
| Display diagonal (metric) | 59.9 cm |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Screen curvature rating | 1500R |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Colour gamut | 88.8% |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| RMS rated power | 4 W |
| Built-in camera | No |
| Number of speakers | 2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Tilt angle range | -3 - 21° |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| VESA mounting | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Height adjustment | No |
| Tilt adjustment | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Built-in USB hub | No |
| HDMI version | 2.0 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Headphone outputs | 1 |
| HDMI | Yes |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone out | Yes |
| FPS counter | Yes |
| Dial point | Yes |
| Shadow control | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| Low input lag | Yes |
| Warnings | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| Warnings | Do not expose to water or excessive moisture. |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2207602 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 65 x 41 x 15 cm
Weight: 5.44 kg

