





AOC G4 25G42E computer monitor 62.2 cm (24.5") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black, Red – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 25G42E
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 5.11kg
132.34€ (258.83лв.)
без ДДС: 110.28€ (215.69лв.)
![]() |
12 x 12.50 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC G4 25G42E computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, 25G42E
, AOC
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете AOC G4 25G42E computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, цена AOC G4 25G42E computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, оферти AOC G4 25G42E computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, ревю AOC G4 25G42E computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, промоция AOC G4 25G42E computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, онлайн магазин AOC G4 25G42E computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, поръчай AOC G4 25G42E computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, AOC G4 25G42E computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red мнения
, AOC G4 25G42E computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, aoc {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален AOC G4 25G42E computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, гаранция AOC G4 25G42E computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, бърза доставка AOC G4 25G42E computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, AOC 25G42E характеристики
, AOC 25G42E спецификации
, AOC 25G42E review
, AOC 25G42E сравнение
, AOC 25G42E отзиви
, AOC 25G42E намаление
| Frameless design: | Yes |
| Market positioning: | Gaming |
| Front bezel colour: | Black |
| Detachable stand: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Power consumption (standby): | 0.3 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 18 kWh |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 28 kWh |
| Power consumption (typical): | 19.5 W |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Power supply type: | Internal |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Height (without stand): | 324.8 mm |
| Depth (without stand): | 51.8 mm |
| Width (without stand): | 560.1 mm |
| Weight (without stand): | 2.82 kg |
| Weight (with stand): | 3.18 kg |
| Height (with stand): | 427.7 mm |
| Depth (with stand): | 193.9 mm |
| Width (with stand): | 560.1 mm |
| VESA Adaptive Sync support: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Package height: | 420 mm |
| Package weight: | 4.93 kg |
| Package width: | 625 mm |
| Package depth: | 141 mm |
| Cables included: | AC, DisplayPort, HDMI |
| Response time measurement type: | GTG (Gray to Gray) |
| Response time (MPRT): | 0.5 ms |
| Digital vertical frequency: | 48 - 180 Hz |
| Backlight type: | W-LED |
| Touchscreen: | No |
| Digital horizontal frequency: | 30 - 200 kHz |
| Adobe RGB coverage: | 88.5% |
| Maximum refresh rate: | 180 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| DCI-P3 coverage: | 92.4% |
| Pixel density: | 89.9 ppi |
| Display technology: | LED |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Panel type: | Fast IPS |
| Colour gamut standard: | sRGB, DCI-P3, Adobe RGB |
| Display diagonal (metric): | 62.2 cm |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| LED backlight: | Yes |
| sRGB coverage (typical): | 124.2% |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| HD type: | Full HD |
| Response time: | 1 ms |
| Screen shape: | Flat |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display diagonal: | 62.2 cm (24.5") |
| Tilt adjustment: | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages: | Portuguese, German, Italian, Dutch, Spanish, Croatian, English, Polish, Ukrainian, Finnish, Swedish, Simplified Chinese, Japanese, Traditional Chinese, French, Korean, Turkish, Russian, Czech |
| VESA mounting: | Yes |
| Height adjustment: | No |
| Number of OSD languages: | 19 |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot: | Yes |
| Tilt angle range: | -3 - 21° |
| LED indicators: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| HDMI version: | 2.0 |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI: | Yes |
| Built-in USB hub: | No |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Headphone out: | Yes |
| Headphone outputs: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| Warranty period: | 3 year(s) |
| FPS counter: | Yes |
| Low input lag: | Yes |
| Dial point: | Yes |
| Motion blur reduction: | Yes |





