AOC G3 25G3ZM/BK computer monitor 62.2 cm (24.5") 1920 x 1080 pixels Full HD Black, Red – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: 25G3ZM/BK
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 6.40kg
ГПР /%/
Product colour:Black
Market positioning:Gaming
Front bezel colour:Black/Red
Detachable stand:Yes
Power consumption (off):0.3 W
Power consumption (typical):25 W
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code:1336815
Energy efficiency class (SDR):E
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:18 kWh
Energy efficiency scale:A to G
Power consumption (standby):0.3 W
Height (with stand):503 mm
Width (with stand):557.3 mm
Depth (with stand):258.8 mm
Width (without stand):557.3 mm
Weight (with stand):4.24 kg
Height (without stand):328.9 mm
Depth (without stand):48 mm
NVIDIA G-SYNC:No
AMD FreeSync type:FreeSync Premium
Game mode:Yes
Flicker-free technology:Yes
Low Blue Light technology:Yes
AMD FreeSync:Yes
Package depth:160 mm
Package weight:6.34 kg
Package width:620 mm
Package height:541 mm
Cables included:AC
HDMI cable length:1.8 m
DisplayPort cable length:1.8 m
HD type:Full HD
Viewing angle, horizontal:178°
Screen shape:Flat
Display resolution:1920 x 1080 pixels
Contrast ratio (dynamic):80000000:1
Native aspect ratio:16:9
Viewing angle, vertical:178°
Touchscreen:No
Display diagonal:62.2 cm (24.5")
Response time:0.5 ms
Display number of colours:16.7 million colours
Display brightness (typical):300 cd/m²
Colour gamut standard:DCI-P3
Backlight type:W-LED
Display diagonal (metric):62.23 cm
DCI-P3 coverage:92%
Panel type:VA
Anti-glare screen:Yes
Pixel density:90 ppi
Contrast ratio (typical):3000:1
Colour gamut:92%
sRGB coverage (typical):100%
Maximum refresh rate:240 Hz
Height adjustment:Yes
Cable lock slot type:Kensington
VESA mounting:Yes
Cable lock slot:Yes
Tilt angle range:-5 - 23°
Panel mounting interface:100 x 100 mm
Tilt adjustment:Yes
Adjustable height (max):13 cm
Swivel angle range:-30 - 30°
Swivelling:Yes
Pivot:Yes
HDMI ports quantity:2
DisplayPort version:1.2
DisplayPorts quantity:1
HDMI version:2.0
Headphone connectivity:3.5 mm
HDMI:Yes
Headphone out:Yes
Exterior finish type:Matt
Напишете мнение
Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Сходни продукти
Brand: BE QUIET!
Brand: AOC
Brand: ASUS
Product colour:White Feet colour:White Market positioning:Gaming Power consumption (typical):23.1 W Power consumption (off):0.3 W Power consumption (P..
Brand: AOC
Product colour:Black Detachable stand:Yes Front bezel colour:Black/Red Feet colour:Black/Red Market positioning:Gaming Power consumption (off):0.3 W P..