





AOC G3 25G3ZM/BK computer monitor 62.2 cm (24.5") 1920 x 1080 pixels Full HD Black, Red – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 25G3ZM/BK
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 6.40kg
182.41€ (356.77лв.)
без ДДС: 152.01€ (297.31лв.)
![]() |
12 x 17.23 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC G3 25G3ZM/BK computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Red
, 25G3ZM/BK
, AOC
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете AOC G3 25G3ZM/BK computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Red
, цена AOC G3 25G3ZM/BK computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Red
, оферти AOC G3 25G3ZM/BK computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Red
, ревю AOC G3 25G3ZM/BK computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Red
, промоция AOC G3 25G3ZM/BK computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Red
, онлайн магазин AOC G3 25G3ZM/BK computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Red
, поръчай AOC G3 25G3ZM/BK computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Red
, AOC G3 25G3ZM/BK computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Red мнения
, AOC G3 25G3ZM/BK computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Red сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, aoc {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален AOC G3 25G3ZM/BK computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Red
, гаранция AOC G3 25G3ZM/BK computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Red
, бърза доставка AOC G3 25G3ZM/BK computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Red
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, AOC 25G3ZM/BK характеристики
, AOC 25G3ZM/BK спецификации
, AOC 25G3ZM/BK review
, AOC 25G3ZM/BK сравнение
, AOC 25G3ZM/BK отзиви
, AOC 25G3ZM/BK намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Front bezel colour: | Black/Red |
| Detachable stand: | Yes |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Power consumption (typical): | 25 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1336815 |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 18 kWh |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power consumption (standby): | 0.3 W |
| Height (with stand): | 503 mm |
| Width (with stand): | 557.3 mm |
| Depth (with stand): | 258.8 mm |
| Width (without stand): | 557.3 mm |
| Weight (with stand): | 4.24 kg |
| Height (without stand): | 328.9 mm |
| Depth (without stand): | 48 mm |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| Game mode: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Package depth: | 160 mm |
| Package weight: | 6.34 kg |
| Package width: | 620 mm |
| Package height: | 541 mm |
| Cables included: | AC |
| HDMI cable length: | 1.8 m |
| DisplayPort cable length: | 1.8 m |
| HD type: | Full HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Screen shape: | Flat |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Contrast ratio (dynamic): | 80000000:1 |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Touchscreen: | No |
| Display diagonal: | 62.2 cm (24.5") |
| Response time: | 0.5 ms |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Colour gamut standard: | DCI-P3 |
| Backlight type: | W-LED |
| Display diagonal (metric): | 62.23 cm |
| DCI-P3 coverage: | 92% |
| Panel type: | VA |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Pixel density: | 90 ppi |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Colour gamut: | 92% |
| sRGB coverage (typical): | 100% |
| Maximum refresh rate: | 240 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| VESA mounting: | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 23° |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Adjustable height (max): | 13 cm |
| Swivel angle range: | -30 - 30° |
| Swivelling: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.0 |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| HDMI: | Yes |
| Headphone out: | Yes |
| Exterior finish type: | Matt |
| Warnings: | Avoid direct contact with liquids., The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices., Do not expose to water or excessive moisture. |






