





















AOC B3 Q27B35E computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONAOCMON0183
- Тегло: 5.35kg
- SKU: MONAOCMON0183
153.83€ (300.86лв.)
без ДДС: 128.19€ (250.72лв.)
![]() |
12 x 14.53 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC B3 Q27B35E computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, MONAOCMON0183
, AOC
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете AOC B3 Q27B35E computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, цена AOC B3 Q27B35E computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, оферти AOC B3 Q27B35E computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, ревю AOC B3 Q27B35E computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, промоция AOC B3 Q27B35E computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, онлайн магазин AOC B3 Q27B35E computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, поръчай AOC B3 Q27B35E computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, AOC B3 Q27B35E computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black мнения
, AOC B3 Q27B35E computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, aoc {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален AOC B3 Q27B35E computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, гаранция AOC B3 Q27B35E computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, бърза доставка AOC B3 Q27B35E computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, AOC MONAOCMON0183 характеристики
, AOC MONAOCMON0183 спецификации
, AOC MONAOCMON0183 review
, AOC MONAOCMON0183 сравнение
, AOC MONAOCMON0183 отзиви
, AOC MONAOCMON0183 намаление
EAN: 4038986183062
MPN: Q27B35E
Technical Specifications
| Market positioning | Consumer |
| Detachable stand | Yes |
| Frameless design | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Product colour | Black |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (typical) | 0.3 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power supply type | External |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 25 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | C |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 13 kWh |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Cables included | HDMI |
| Cables included | AC |
| HDMI cable length | 1.5 m |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Panel type | IPS |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Response time | 4 ms |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Touchscreen | No |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Anti-glare screen | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Surface hardness | 3H |
| Screen shape | Flat |
| Backlight type | W-LED |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| HD type | Quad HD |
| Display technology | LED |
| LED backlight | Yes |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Tilt angle range | -5 - 25° |
| Cable lock slot | Yes |
| Height adjustment | No |
| Tilt adjustment | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDMI version | 1.4 |
| Built-in USB hub | No |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2359870 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 70 x 44 x 13 cm
Weight: 5.35 kg

