



















AOC B3 27B3HA2 LED display 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONAOCMON0176
- Тегло: 6.52kg
- SKU: MONAOCMON0176
133.38€ (260.87лв.)
без ДДС: 111.15€ (217.39лв.)
![]() |
12 x 12.60 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC B3 27B3HA2 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, MONAOCMON0176
, AOC
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете AOC B3 27B3HA2 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, цена AOC B3 27B3HA2 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, оферти AOC B3 27B3HA2 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, ревю AOC B3 27B3HA2 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, промоция AOC B3 27B3HA2 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, онлайн магазин AOC B3 27B3HA2 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, поръчай AOC B3 27B3HA2 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, AOC B3 27B3HA2 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black мнения
, AOC B3 27B3HA2 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, aoc {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален AOC B3 27B3HA2 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, гаранция AOC B3 27B3HA2 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, бърза доставка AOC B3 27B3HA2 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, AOC MONAOCMON0176 характеристики
, AOC MONAOCMON0176 спецификации
, AOC MONAOCMON0176 review
, AOC MONAOCMON0176 сравнение
, AOC MONAOCMON0176 отзиви
, AOC MONAOCMON0176 намаление
EAN: 4038986181532
MPN: 27B3HA2
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Market positioning | Home |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Frameless design | Yes |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Power supply type | Internal |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| HD type | Full HD |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Screen shape | Flat |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Pixel pitch | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Response time | 1 ms |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Touchscreen | No |
| Contrast ratio (typical) | 1300:1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| Display technology | LED |
| Backlight type | W-LED |
| Pixel density | 82 ppi |
| Panel type | IPS |
| DDC/CI | Yes |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 23° |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Height adjustment | No |
| Pivot | No |
| Tilt adjustment | Yes |
| Swivelling | No |
| HDCP | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Built-in USB hub | No |
| HDMI version | 1.4 |
| Headphone outputs | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| HDCP version | 1.4 |
| AC (power) in | Yes |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| HDMI | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1859411 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 69 x 45 x 14 cm
Weight: 6.52 kg

