





















AOC B3 27B31H LED display 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONAOCMON0184
- Тегло: 5.52kg
- SKU: MONAOCMON0184
115.32€ (225.55лв.)
без ДДС: 96.10€ (187.96лв.)
![]() |
12 x 10.89 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC B3 27B31H LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, MONAOCMON0184
, AOC
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете AOC B3 27B31H LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, цена AOC B3 27B31H LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, оферти AOC B3 27B31H LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, ревю AOC B3 27B31H LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, промоция AOC B3 27B31H LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, онлайн магазин AOC B3 27B31H LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, поръчай AOC B3 27B31H LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, AOC B3 27B31H LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black мнения
, AOC B3 27B31H LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, aoc {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален AOC B3 27B31H LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, гаранция AOC B3 27B31H LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, бърза доставка AOC B3 27B31H LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, AOC MONAOCMON0184 характеристики
, AOC MONAOCMON0184 спецификации
, AOC MONAOCMON0184 review
, AOC MONAOCMON0184 сравнение
, AOC MONAOCMON0184 отзиви
, AOC MONAOCMON0184 намаление
EAN: 4038986182225
MPN: 27B31H
Technical Specifications
| Market positioning | Home |
| Detachable stand | Yes |
| Frameless design | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Product colour | Black |
| Power supply type | External |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 21 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Depth (without stand) | 37.4 mm |
| Weight (with stand) | 3.4 kg |
| Height (without stand) | 356.7 mm |
| Width (without stand) | 616.6 mm |
| Weight (without stand) | 3.1 kg |
| Depth (with stand) | 191.9 mm |
| Width (with stand) | 616.6 mm |
| Height (with stand) | 445.5 mm |
| AMD FreeSync | No |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Package height | 447 mm |
| Package weight | 5.3 kg |
| Package width | 690 mm |
| Package depth | 124 mm |
| Cables included | HDMI |
| HDMI cable length | 1.5 m |
| Power adapter included | Yes |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Touchscreen | No |
| Panel type | IPS |
| Adobe RGB coverage | 87.5% |
| Viewable size, horizontal | 59.8 cm |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| sRGB coverage (typical) | 116.49% |
| DCI-P3 coverage | 91.2% |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Pixel density | 82 ppi |
| Surface hardness | 3H |
| Backlight type | W-LED |
| Anti-glare screen | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Pixel pitch | 0.3114 x 0.3114 mm |
| LED backlight | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Response time | 4 ms |
| HD type | Full HD |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in microphone | No |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Number of OSD languages | 19 |
| On Screen Display (OSD) languages | Ukrainian |
| On Screen Display (OSD) languages | Finnish |
| On Screen Display (OSD) languages | Traditional Chinese |
| On Screen Display (OSD) languages | French |
| On Screen Display (OSD) languages | Korean |
| On Screen Display (OSD) languages | Japanese |
| On Screen Display (OSD) languages | Swedish |
| On Screen Display (OSD) languages | Simplified Chinese |
| On Screen Display (OSD) languages | Portuguese |
| On Screen Display (OSD) languages | Turkish |
| On Screen Display (OSD) languages | Russian |
| On Screen Display (OSD) languages | Czech |
| On Screen Display (OSD) languages | English |
| On Screen Display (OSD) languages | Spanish |
| On Screen Display (OSD) languages | Croatian |
| On Screen Display (OSD) languages | German |
| On Screen Display (OSD) languages | Italian |
| On Screen Display (OSD) languages | Dutch |
| On Screen Display (OSD) languages | Polish |
| Height adjustment | No |
| Tilt adjustment | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cable lock slot | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 25° |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Built-in USB hub | No |
| Microphone in | No |
| HDMI version | 1.4 |
| Audio input | No |
| HDMI | Yes |
| Headphone out | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Certification | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,TUV-GS-Mark,EAC,FCC |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Local dimming | Yes |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1995049 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 70 x 44 x 12 cm
Weight: 5.52 kg

