





Activejet SPECTRA double gold ceiling wall lamp strip spotlight GU10 for living room – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AJE-SPECTRA 2P
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.83kg
41.62€ (81.39лв.)
без ДДС: 34.68€ (67.83лв.)
Етикети:
Activejet SPECTRA double gold ceiling wall lamp strip spotlight GU10 for living room
, AJE-SPECTRA 2P
, Activejet
, Led осветителни тела
, Led осветление
, купете Activejet SPECTRA double gold ceiling wall lamp strip spotlight GU10 for living room
, цена Activejet SPECTRA double gold ceiling wall lamp strip spotlight GU10 for living room
, оферти Activejet SPECTRA double gold ceiling wall lamp strip spotlight GU10 for living room
, ревю Activejet SPECTRA double gold ceiling wall lamp strip spotlight GU10 for living room
, промоция Activejet SPECTRA double gold ceiling wall lamp strip spotlight GU10 for living room
, онлайн магазин Activejet SPECTRA double gold ceiling wall lamp strip spotlight GU10 for living room
, поръчай Activejet SPECTRA double gold ceiling wall lamp strip spotlight GU10 for living room
, Activejet SPECTRA double gold ceiling wall lamp strip spotlight GU10 for living room мнения
, Activejet SPECTRA double gold ceiling wall lamp strip spotlight GU10 for living room сравнение
, евтин Led осветителни тела
, топ Led осветителни тела
, най-добър Led осветителни тела
, нов Led осветителни тела
, activejet {ucfirst}led осветителни тела
, оригинален Activejet SPECTRA double gold ceiling wall lamp strip spotlight GU10 for living room
, гаранция Activejet SPECTRA double gold ceiling wall lamp strip spotlight GU10 for living room
, бърза доставка Activejet SPECTRA double gold ceiling wall lamp strip spotlight GU10 for living room
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Led осветителни тела
, led осветителни тела в българия
, led осветителни тела techmag
, онлайн поръчка Led осветителни тела
, магазин за Led осветителни тела
, топ оферти Led осветителни тела
, Activejet AJE-SPECTRA 2P характеристики
, Activejet AJE-SPECTRA 2P спецификации
, Activejet AJE-SPECTRA 2P review
, Activejet AJE-SPECTRA 2P сравнение
, Activejet AJE-SPECTRA 2P отзиви
, Activejet AJE-SPECTRA 2P намаление
| Compliance certificates: | RoHS |
| Housing material: | Metal |
| Product colour: | Gold |
| Mounting type: | Recessed |
| Suitable location: | Office, Corridor, Living room, Bedroom, Dining room, Universal, Home office, Restaurant |
| Suitable for outdoor use: | No |
| Suitable for indoor use: | Yes |
| Shape: | Cylinder |
| International Protection (IP) code: | IP20 |
| Input voltage: | 230 V |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Power source type: | AC |
| AC input voltage: | 230 V |
| Height: | 110 mm |
| Length: | 500 mm |
| Diameter: | 12 cm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Dimmable: | No |
| Replacement bulb power (max): | 40 W |
| Number of bulbs: | 2 bulb(s) |
| Bulb(s) included: | No |
| Fitting/cap type: | GU10 |
| Sustainability certificates: | RoHS |





