





Activejet AJE-PAWANA decorative wall fixture – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AJE-PAWANA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.80kg
38.57€ (75.43лв.)
без ДДС: 32.14€ (62.86лв.)
Етикети:
Activejet AJE-PAWANA decorative wall fixture
, AJE-PAWANA
, Activejet
, Аплици
, Led осветление
, купете Activejet AJE-PAWANA decorative wall fixture
, цена Activejet AJE-PAWANA decorative wall fixture
, оферти Activejet AJE-PAWANA decorative wall fixture
, ревю Activejet AJE-PAWANA decorative wall fixture
, промоция Activejet AJE-PAWANA decorative wall fixture
, онлайн магазин Activejet AJE-PAWANA decorative wall fixture
, поръчай Activejet AJE-PAWANA decorative wall fixture
, Activejet AJE-PAWANA decorative wall fixture мнения
, Activejet AJE-PAWANA decorative wall fixture сравнение
, евтин Аплици
, топ Аплици
, най-добър Аплици
, нов Аплици
, activejet {ucfirst}аплици
, оригинален Activejet AJE-PAWANA decorative wall fixture
, гаранция Activejet AJE-PAWANA decorative wall fixture
, бърза доставка Activejet AJE-PAWANA decorative wall fixture
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Аплици
, аплици в българия
, аплици techmag
, онлайн поръчка Аплици
, магазин за Аплици
, топ оферти Аплици
, Activejet AJE-PAWANA характеристики
, Activejet AJE-PAWANA спецификации
, Activejet AJE-PAWANA review
, Activejet AJE-PAWANA сравнение
, Activejet AJE-PAWANA отзиви
, Activejet AJE-PAWANA намаление
| Housing material: | Plastic, Metal |
| Suitable for outdoor use: | No |
| Product colour: | Black, White |
| Glass colour: | White |
| Suitable for indoor use: | Yes |
| Mounting type: | Surfaced |
| International Protection (IP) code: | IP44 |
| Lighting style: | Classical |
| Suitable location: | Hallway, Home office, Restaurant, Bedroom, Corridor, Bathroom, Universal, Dining room, Office |
| Additional information: | The light source cannot be replaced, The lamp contains built-in LEDs |
| Energy efficiency class: | G |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power source type: | AC |
| Input voltage: | 220-240 V |
| Energy consumption per 1000 hours: | 12 kWh |
| Depth: | 130 mm |
| Height: | 200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Package height: | 90 mm |
| Package width: | 605 mm |
| Package depth: | 225 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| On/off switch: | No |
| Dimmer: | No |
| Tiltable head (up-down): | Yes |
| Adjustable spot head: | Yes |
| Rotating: | No |
| Included bulb energy efficiency class (old): | A++ |
| Bulb type: | LED |
| Luminous flux: | 1200 lm |
| Color Rendering Index (CRI): | 80 |
| Bulb power: | 20 W |
| Light colour: | Neutral white |
| Colour temperature (min): | 4000 K |
| Fitting/cap type: | Non-changeable bulb(s) |
| Bulb lifetime: | 30000 h |
| Number of bulbs: | 50 bulb(s) |
| Sustainability certificates: | CE, RoHS |
| Sustainability compliance: | Yes |





