





Activejet AJE-FADO decorative wall fixture – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AJE-FADO
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.88kg
40.28€ (78.79лв.)
без ДДС: 33.57€ (65.66лв.)
Етикети:
Activejet AJE-FADO decorative wall fixture
, AJE-FADO
, Activejet
, Аплици
, Led осветление
, купете Activejet AJE-FADO decorative wall fixture
, цена Activejet AJE-FADO decorative wall fixture
, оферти Activejet AJE-FADO decorative wall fixture
, ревю Activejet AJE-FADO decorative wall fixture
, промоция Activejet AJE-FADO decorative wall fixture
, онлайн магазин Activejet AJE-FADO decorative wall fixture
, поръчай Activejet AJE-FADO decorative wall fixture
, Activejet AJE-FADO decorative wall fixture мнения
, Activejet AJE-FADO decorative wall fixture сравнение
, евтин Аплици
, топ Аплици
, най-добър Аплици
, нов Аплици
, activejet {ucfirst}аплици
, оригинален Activejet AJE-FADO decorative wall fixture
, гаранция Activejet AJE-FADO decorative wall fixture
, бърза доставка Activejet AJE-FADO decorative wall fixture
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Аплици
, аплици в българия
, аплици techmag
, онлайн поръчка Аплици
, магазин за Аплици
, топ оферти Аплици
, Activejet AJE-FADO характеристики
, Activejet AJE-FADO спецификации
, Activejet AJE-FADO review
, Activejet AJE-FADO сравнение
, Activejet AJE-FADO отзиви
, Activejet AJE-FADO намаление
| Additional information: | The light source cannot be replaced, The lamp contains built-in LEDs |
| Lighting style: | Classical |
| Glass colour: | White |
| Housing material: | Plastic, Metal |
| International Protection (IP) code: | IP44 |
| Suitable location: | Office, Corridor, Universal, Dining room, Bedroom, Bathroom, Hallway, Home office, Restaurant |
| Mounting type: | Surfaced |
| Product colour: | Black, White, Gold |
| Suitable for outdoor use: | No |
| Suitable for indoor use: | Yes |
| Energy consumption per 1000 hours: | 12 kWh |
| Power source type: | AC |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class: | G |
| Input voltage: | 220-240 V |
| Depth: | 100 mm |
| Width: | 560 mm |
| Height: | 210 mm |
| Package depth: | 215 mm |
| Package height: | 95 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package width: | 565 mm |
| Dimmer: | No |
| Tiltable head (up-down): | Yes |
| Adjustable spot head: | Yes |
| On/off switch: | No |
| Rotating: | No |
| Included bulb energy efficiency class (old): | A++ |
| Color Rendering Index (CRI): | 80 |
| Colour temperature (min): | 4000 K |
| Ignition time: | < 1s |
| Bulb type: | LED |
| Light colour: | Neutral white |
| Luminous flux: | 720 lm |
| Bulb lifetime: | 30000 h |
| Fitting/cap type: | Non-changeable bulb(s) |
| Number of bulbs: | 60 bulb(s) |
| Bulb power: | 12 W |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Sustainability certificates: | CE, RoHS |





