





Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Black NW – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: AJE-HILTON NW
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.89kg
49.76€ (97.33лв.)
без ДДС: 41.47€ (81.11лв.)
Етикети:
Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Black NW
, AJE-HILTON NW
, Activejet
, Аплици
, Led осветление
, купете Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Black NW
, цена Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Black NW
, оферти Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Black NW
, ревю Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Black NW
, промоция Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Black NW
, онлайн магазин Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Black NW
, поръчай Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Black NW
, Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Black NW мнения
, Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Black NW сравнение
, евтин Аплици
, топ Аплици
, най-добър Аплици
, нов Аплици
, activejet {ucfirst}аплици
, оригинален Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Black NW
, гаранция Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Black NW
, бърза доставка Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Black NW
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Аплици
, аплици в българия
, аплици techmag
, онлайн поръчка Аплици
, магазин за Аплици
, топ оферти Аплици
, Activejet AJE-HILTON NW характеристики
, Activejet AJE-HILTON NW спецификации
, Activejet AJE-HILTON NW review
, Activejet AJE-HILTON NW сравнение
, Activejet AJE-HILTON NW отзиви
, Activejet AJE-HILTON NW намаление
| Housing material: | Metal, Aluminium |
| Product colour: | Black |
| Mounting type: | Surfaced |
| Suitable location: | Dining room, Corridor, Kitchen, Living room, Bedroom |
| Suitable for outdoor use: | No |
| Suitable for indoor use: | Yes |
| Power source type: | AC |
| Diameter: | 10 cm |
| Length: | 900 mm |
| Height: | 550 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Dimmable: | No |
| Bulb power: | 9 W |
| Colour temperature (max): | 3000 K |





