





Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Patina WW – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: AJE-HILTON WW
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.67kg
51.77€ (101.25лв.)
без ДДС: 43.14€ (84.37лв.)
Етикети:
Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Patina WW
, AJE-HILTON WW
, Activejet
, Аплици
, Led осветление
, купете Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Patina WW
, цена Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Patina WW
, оферти Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Patina WW
, ревю Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Patina WW
, промоция Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Patina WW
, онлайн магазин Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Patina WW
, поръчай Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Patina WW
, Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Patina WW мнения
, Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Patina WW сравнение
, евтин Аплици
, топ Аплици
, най-добър Аплици
, нов Аплици
, activejet {ucfirst}аплици
, оригинален Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Patina WW
, гаранция Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Patina WW
, бърза доставка Activejet LED wall lamp AJE-HILTON Patina WW
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Аплици
, аплици в българия
, аплици techmag
, онлайн поръчка Аплици
, магазин за Аплици
, топ оферти Аплици
, Activejet AJE-HILTON WW характеристики
, Activejet AJE-HILTON WW спецификации
, Activejet AJE-HILTON WW review
, Activejet AJE-HILTON WW сравнение
, Activejet AJE-HILTON WW отзиви
, Activejet AJE-HILTON WW намаление
| Suitable location: | Living room, Corridor, Dining room, Bedroom, Kitchen |
| Mounting type: | Surfaced |
| Suitable for indoor use: | Yes |
| Product colour: | Patine |
| Housing material: | Aluminium, Metal |
| Suitable for outdoor use: | No |
| Power source type: | AC |
| Length: | 900 mm |
| Diameter: | 10 cm |
| Height: | 550 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Dimmable: | No |
| Bulb power: | 9 W |
| Colour temperature (max): | 3000 K |





