





Activejet LED wall lamp AJE-CHARLIE WW – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: AJE-CHARLIE WW
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.25kg
55.84€ (109.21лв.)
без ДДС: 46.53€ (91.00лв.)
Етикети:
Activejet LED wall lamp AJE-CHARLIE WW
, AJE-CHARLIE WW
, Activejet
, Led осветителни тела
, Led осветление
, купете Activejet LED wall lamp AJE-CHARLIE WW
, цена Activejet LED wall lamp AJE-CHARLIE WW
, оферти Activejet LED wall lamp AJE-CHARLIE WW
, ревю Activejet LED wall lamp AJE-CHARLIE WW
, промоция Activejet LED wall lamp AJE-CHARLIE WW
, онлайн магазин Activejet LED wall lamp AJE-CHARLIE WW
, поръчай Activejet LED wall lamp AJE-CHARLIE WW
, Activejet LED wall lamp AJE-CHARLIE WW мнения
, Activejet LED wall lamp AJE-CHARLIE WW сравнение
, евтин Led осветителни тела
, топ Led осветителни тела
, най-добър Led осветителни тела
, нов Led осветителни тела
, activejet {ucfirst}led осветителни тела
, оригинален Activejet LED wall lamp AJE-CHARLIE WW
, гаранция Activejet LED wall lamp AJE-CHARLIE WW
, бърза доставка Activejet LED wall lamp AJE-CHARLIE WW
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Led осветителни тела
, led осветителни тела в българия
, led осветителни тела techmag
, онлайн поръчка Led осветителни тела
, магазин за Led осветителни тела
, топ оферти Led осветителни тела
, Activejet AJE-CHARLIE WW характеристики
, Activejet AJE-CHARLIE WW спецификации
, Activejet AJE-CHARLIE WW review
, Activejet AJE-CHARLIE WW сравнение
, Activejet AJE-CHARLIE WW отзиви
, Activejet AJE-CHARLIE WW намаление
| Suitable for indoor use: | Yes |
| Suitable for outdoor use: | No |
| Suitable location: | Corridor, Dining room, Bedroom, Living room, Kitchen |
| International Protection (IP) code: | IP20 |
| Mounting type: | Surfaced |
| Product colour: | Black |
| Inrush time: | 1000 ms |
| Input voltage: | 220-240 V |
| Power source type: | AC |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Width: | 798 mm |
| Height: | 120 mm |
| Depth: | 65 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Light source replaceable: | No |
| On/off switch: | Yes |
| Dimmable: | No |
| Luminous flux: | 1050 lm |
| Number of bulbs: | 196 bulb(s) |
| Light colour: | Warm white |
| Bulb lifetime: | 30000 h |
| Color Rendering Index (CRI): | 80 |
| Bulb type: | LED |
| Total power: | 8 W |
| Colour temperature (max): | 2700 K |





