


-39 %



Acer Aspire 3 Spin 14 A3SP14-31PT-38YA Intel Core i3 N-series i3-N305 Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14") Touchscreen WUXGA 8 GB LPDDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home in S mode Silver New Repack/Repacked – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: NX.KN1AA.005
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.45kg
476.35€ (931.66лв.)
779.48€ (1,524.54лв.)
без ДДС: 396.96€ (776.39лв.)
![]() |
12 x 44.98 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Acer Aspire 3 Spin 14 A3SP14-31PT-38YA Intel Core i3 N-series i3-N305 Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 8 GB LPDDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home in S mode Silver New Repack/Repacked
, NX.KN1AA.005
, Acer
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете Acer Aspire 3 Spin 14 A3SP14-31PT-38YA Intel Core i3 N-series i3-N305 Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 8 GB LPDDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home in S mode Silver New Repack/Repacked
, цена Acer Aspire 3 Spin 14 A3SP14-31PT-38YA Intel Core i3 N-series i3-N305 Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 8 GB LPDDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home in S mode Silver New Repack/Repacked
, оферти Acer Aspire 3 Spin 14 A3SP14-31PT-38YA Intel Core i3 N-series i3-N305 Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 8 GB LPDDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home in S mode Silver New Repack/Repacked
, ревю Acer Aspire 3 Spin 14 A3SP14-31PT-38YA Intel Core i3 N-series i3-N305 Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 8 GB LPDDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home in S mode Silver New Repack/Repacked
, промоция Acer Aspire 3 Spin 14 A3SP14-31PT-38YA Intel Core i3 N-series i3-N305 Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 8 GB LPDDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home in S mode Silver New Repack/Repacked
, онлайн магазин Acer Aspire 3 Spin 14 A3SP14-31PT-38YA Intel Core i3 N-series i3-N305 Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 8 GB LPDDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home in S mode Silver New Repack/Repacked
, поръчай Acer Aspire 3 Spin 14 A3SP14-31PT-38YA Intel Core i3 N-series i3-N305 Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 8 GB LPDDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home in S mode Silver New Repack/Repacked
, Acer Aspire 3 Spin 14 A3SP14-31PT-38YA Intel Core i3 N-series i3-N305 Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 8 GB LPDDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home in S mode Silver New Repack/Repacked мнения
, Acer Aspire 3 Spin 14 A3SP14-31PT-38YA Intel Core i3 N-series i3-N305 Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 8 GB LPDDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home in S mode Silver New Repack/Repacked сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, acer {ucfirst}лаптопи
, оригинален Acer Aspire 3 Spin 14 A3SP14-31PT-38YA Intel Core i3 N-series i3-N305 Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 8 GB LPDDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home in S mode Silver New Repack/Repacked
, гаранция Acer Aspire 3 Spin 14 A3SP14-31PT-38YA Intel Core i3 N-series i3-N305 Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 8 GB LPDDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home in S mode Silver New Repack/Repacked
, бърза доставка Acer Aspire 3 Spin 14 A3SP14-31PT-38YA Intel Core i3 N-series i3-N305 Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 8 GB LPDDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home in S mode Silver New Repack/Repacked
, Acer цена
, Acer промоция
, Acer отстъпка
, Acer Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Acer NX.KN1AA.005 характеристики
, Acer NX.KN1AA.005 спецификации
, Acer NX.KN1AA.005 review
, Acer NX.KN1AA.005 сравнение
, Acer NX.KN1AA.005 отзиви
, Acer NX.KN1AA.005 намаление
| Processor model: | i3-N305 |
| Processor family: | Intel Core i3 N-series |
| Processor cache: | 6 MB |
| Processor cores: | 8 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor boost frequency: | 3.8 GHz |
| Processor generation: | Intel Core i3-Nxxx |
| On-board graphics card model: | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Internal memory type: | LPDDR5-SDRAM |
| Internal memory: | 8 GB |
| Product colour: | Silver |
| Product type: | Hybrid (2-in-1) |
| Colour name: | Pure Silver |
| DC-in jack: | Yes |
| AC adapter power: | 45 W |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Cable lock slot: | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Weight: | 1.54 kg |
| Width: | 319.8 mm |
| Depth: | 227.9 mm |
| Height: | 18.9 mm |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Cables included: | AC |
| HD type: | WUXGA |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| LED backlight: | Yes |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Touchscreen: | Yes |
| Operating system installed: | Windows 11 Home in S mode |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Built-in microphone: | Yes |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Total storage capacity: | 256 GB |
| Optical drive type: | No |
| Storage media: | SSD |
| Total SSDs capacity: | 256 GB |
| SSD capacity: | 256 GB |
| NVMe: | Yes |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD interface: | PCI Express |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Number of battery cells: | 3 |
| Battery capacity: | 40 Wh |
| Numeric keypad: | No |
| Pointing device: | Touchpad |







