Acer Aspire 3 Spin 14 A3SP14-31PT-38YA Intel Core i3 N-series i3-N305 Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14") Touchscreen WUXGA 8 GB LPDDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home in S mode Silver New Repack/Repacked – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
-39 %
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: NX.KN1AA.005
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 2.45kg
ГПР /%/
Processor model:i3-N305
Processor family:Intel Core i3 N-series
Processor cache:6 MB
Processor cores:8
Processor manufacturer:Intel
Processor cache type:Smart Cache
Processor boost frequency:3.8 GHz
Processor generation:Intel Core i3-Nxxx
On-board graphics card model:Intel® UHD Graphics
On-board graphics card:Yes
Discrete graphics card:No
Discrete graphics card model:Not available
Internal memory type:LPDDR5-SDRAM
Internal memory:8 GB
Product colour:Silver
Product type:Hybrid (2-in-1)
Colour name:Pure Silver
DC-in jack:Yes
AC adapter power:45 W
Cable lock slot type:Kensington
Cable lock slot:Yes
Password protection:Yes
Weight:1.54 kg
Width:319.8 mm
Depth:227.9 mm
Height:18.9 mm
Top Wi-Fi standard:Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi standards:802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet LAN:No
Bluetooth:Yes
Mobile network connection:No
Bluetooth version:5.1
Cables included:AC
HD type:WUXGA
Display resolution:1920 x 1200 pixels
Native aspect ratio:16:10
LED backlight:Yes
Display diagonal:35.6 cm (14")
Maximum refresh rate:60 Hz
Touchscreen:Yes
Operating system installed:Windows 11 Home in S mode
Operating system architecture:64-bit
Built-in microphone:Yes
Number of built-in speakers:2
Total storage capacity:256 GB
Optical drive type:No
Storage media:SSD
Total SSDs capacity:256 GB
SSD capacity:256 GB
NVMe:Yes
Number of SSDs installed:1
SSD interface:PCI Express
Combo headphone/mic port:Yes
HDMI ports quantity:1
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity:2
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity:1
USB Type-C DisplayPort Alternate Mode:Yes
Front camera:Yes
Battery technology:Lithium-Ion (Li-Ion)
Number of battery cells:3
Battery capacity:40 Wh
Numeric keypad:No
Pointing device:Touchpad
Напишете мнение
Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Сходни продукти
Brand: BE QUIET!
Brand: DELL
Efficient cores:8 Efficient-core Max Turbo Frequency:3.8 GHz Performance-core base frequency:1.7 GHz Performance-core Max Turbo Frequency:4.9 GHz Effi..
Brand: DELL
Processor boost frequency:3 GHz FSB Parity:No Processor lithography:22 nm System bus rate:5 GT/s Processor family:Intel® Core™ i5 Processor frequency:..
Brand: Lenovo
Efficient-core base frequency:0.8 GHz Efficient cores:8 Processor base power:15 W Performance-core base frequency:1.3 GHz Performance-core Max Turbo F..
Processor cache type:Smart Cache Processor threads:12 Processor model:i7-1355U Processor cores:10 Processor boost frequency:5 GHz Processor cache:12 M..