TV METZ QLED 55MQD7500Z 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi 330 cd/m² Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: 55MQD7500Z
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 15.10kg
Time shift:Y
Electronic Programme Guide (EPG):Yes
Parental control:Yes
Sleep timer:Yes
Remote control type:Y
Voice control:Yes
Product colour:Black
VESA mounting:Yes
AC input frequency:50/60 Hz
Power consumption (max):123 W
Power consumption (typical):76 W
AC input voltage:110 - 240 V
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:123 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:76 kWh
Energy efficiency class (HDR):G
Energy efficiency class (SDR):F
Power consumption (standby):0.4 W
Weight:11.8 kg
Height (with stand):773 mm
Depth (with stand):268 mm
Width:1225 mm
Stand width:48.1 cm
Stand depth:26.6 cm
Height:720 mm
Depth:92 mm
Weight with stand:12.2 kg
Bluetooth:Yes
WLAN:Yes
Ethernet LAN:Yes
Teletext function:Yes
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
Remote control type:Y
Desktop stand:Yes
Display diagonal:139.7 cm (55")
Display resolution:3840 x 2160 pixels
Screen shape:Flat
Supported graphics resolutions:3840 x 2160
HD type:4K Ultra HD
Aspect ratio:16:9
Display diagonal (metric):139 cm
Visible screen surface:82,3 dm²
Response time:8 ms
Viewing angle:178°
Display technology:QLED
Panel brightness:330 cd/m²
Bluetooth:Yes
Virtual surround:Yes
RMS rated power:2 x 10 W