





TP-Link TL-WR841N wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TL-WR841N/PL
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.50kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
TP-Link TL-WR841N wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, TL-WR841N/PL
, TP-Link
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете TP-Link TL-WR841N wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, цена TP-Link TL-WR841N wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, оферти TP-Link TL-WR841N wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, ревю TP-Link TL-WR841N wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, промоция TP-Link TL-WR841N wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, онлайн магазин TP-Link TL-WR841N wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, поръчай TP-Link TL-WR841N wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, TP-Link TL-WR841N wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White мнения
, TP-Link TL-WR841N wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, tp-link {ucfirst}безжични рутери
, оригинален TP-Link TL-WR841N wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, гаранция TP-Link TL-WR841N wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, бърза доставка TP-Link TL-WR841N wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, TP-Link TL-WR841N/PL характеристики
, TP-Link TL-WR841N/PL спецификации
, TP-Link TL-WR841N/PL review
, TP-Link TL-WR841N/PL сравнение
, TP-Link TL-WR841N/PL отзиви
, TP-Link TL-WR841N/PL намаление
| Processor cores: | 1 |
| Built-in processor: | Yes |
| Product colour: | White |
| Product type: | Tabletop router |
| Power source type: | DC |
| Output voltage: | 9 V |
| Output current: | 0.6 A |
| Security algorithms: | WPA2, WPA2-Enterprise, WPA-Enterprise, WEP, WPA |
| Filtering: | Yes |
| Firewall: | Yes |
| Firewall security: | SPI |
| DMZ support: | Yes |
| URL filtering: | Yes |
| Reset button: | Yes |
| Quality of Service (QoS) support: | Yes |
| Height: | 33 mm |
| Depth: | 118 mm |
| Width: | 173 mm |
| Ethernet LAN data rates: | 10, 100 |
| Cabling technology: | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet LAN interface type: | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Port triggering: | Yes |
| Port forwarding: | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| Number of guest networks (2.4 GHz): | 1 |
| Package weight: | 620 g |
| Package height: | 86 mm |
| Package depth: | 202 mm |
| Package width: | 288 mm |
| AC adapter included: | Yes |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| Quick installation guide: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN data transfer rate (max): | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi band: | Single-band (2.4 GHz) |
| Compliance certificates: | Federal Communications Commission (FCC) |
| DHCP client: | Yes |
| Supported network protocols: | IPv4, IPv6 |
| DHCP server: | Yes |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| USB port: | No |
| Antennas quantity: | 2 |
| Transmit power: | 30 dBmW |
| Antenna design: | External |
| Ethernet WAN: | Yes |
| SIM card slot: | No |
| 3G/4G USB modem compatibility: | No |
| DSL WAN: | No |
| WAN connection type: | RJ-45 |
| Sustainability compliance: | Yes |










