











TP-Link Omada ES220GMP network switch Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KILTPLSWI0145
- Тегло: 3.17kg
- SKU: KILTPLSWI0145
226.04€ (442.10лв.)
без ДДС: 188.37€ (368.42лв.)
![]() |
12 x 21.35 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
TP-Link Omada ES220GMP network switch Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, KILTPLSWI0145
, TP-Link
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете TP-Link Omada ES220GMP network switch Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, цена TP-Link Omada ES220GMP network switch Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, оферти TP-Link Omada ES220GMP network switch Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, ревю TP-Link Omada ES220GMP network switch Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, промоция TP-Link Omada ES220GMP network switch Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, онлайн магазин TP-Link Omada ES220GMP network switch Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, поръчай TP-Link Omada ES220GMP network switch Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, TP-Link Omada ES220GMP network switch Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black мнения
, TP-Link Omada ES220GMP network switch Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, tp-link {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален TP-Link Omada ES220GMP network switch Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, гаранция TP-Link Omada ES220GMP network switch Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, бърза доставка TP-Link Omada ES220GMP network switch Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, TP-Link KILTPLSWI0145 характеристики
, TP-Link KILTPLSWI0145 спецификации
, TP-Link KILTPLSWI0145 review
, TP-Link KILTPLSWI0145 сравнение
, TP-Link KILTPLSWI0145 отзиви
, TP-Link KILTPLSWI0145 намаление
EAN: 8885020625943
MPN: ES220GMP
Technical Specifications
| Stackable | No |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Rack mounting | Yes |
| Product colour | Black |
| LED indicators | Yes |
| Surge protection | Yes |
| Surge protection voltage | 6 kV |
| Power supply included | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power source | AC |
| Power consumption (max) | 289.7 W |
| IGMP snooping | Yes |
| Queue scheduling algorithms | Weighted Round Robin (WRR) |
| Loop protection | Yes |
| DHCP features | DHCP client |
| Heat dissipation | 984.88 BTU/h |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 50 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Unified static configuration | Yes |
| Switch layer | L2 |
| Switch type | Managed |
| Cloud-managed | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Depth | 180 mm |
| Height | 44 mm |
| Width | 440 mm |
| Zero Touch Provisioning (ZTP) | Yes |
| Flow control support | Yes |
| Link aggregation | Yes |
| Virtual LAN features | MTU VLAN |
| Virtual LAN features | Port-based VLAN |
| Virtual LAN features | Tagged VLAN |
| Number of VLANs | 32 |
| Auto-negotiation | Yes |
| Port mirroring | Yes |
| VLAN support | Yes |
| 10G support | No |
| Fast leave | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3ab |
| Networking standards | IEEE 802.1p |
| Networking standards | IEEE 802.1Q |
| Networking standards | IEEE 802.3x |
| Networking standards | IEEE 802.3i |
| Networking standards | IEEE 802.3u |
| Networking standards | IEEE 802.1ab |
| Networking standards | IEEE 802.3z |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Mean time between failures (MTBF) | 310550.7 h |
| Flash memory | 64 MB |
| Noise level | 41.5 dB |
| Firmware upgradeable | Yes |
| Package type | Box |
| Rack mount kit | Yes |
| Cables included | AC |
| User guide | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Compliance certificates | CE |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 18 |
| SFP module slots quantity | 2 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 18 |
| Power connector | AC-in jack |
| Packet buffer memory | 4 MB |
| Jumbo frames support | Yes |
| Switching capacity | 40 Gbit/s |
| MAC address table | 8000 entries |
| Store-and-forward | Yes |
| Jumbo frames | 15000 |
| Forwarding rate | 29.76 Mpps |
| Power over Ethernet (PoE) type supported | PoE+ |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 250 W |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity | 16 |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 27.8 x 53 x 8.4 cm
Weight: 3.174 kg






