











TP-Link Omada ES206GP network switch Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KILTPLSWI0146
- Тегло: 0.99kg
- SKU: KILTPLSWI0146
68.59€ (134.15лв.)
без ДДС: 57.16€ (111.80лв.)
Етикети:
TP-Link Omada ES206GP network switch Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, KILTPLSWI0146
, TP-Link
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете TP-Link Omada ES206GP network switch Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, цена TP-Link Omada ES206GP network switch Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, оферти TP-Link Omada ES206GP network switch Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, ревю TP-Link Omada ES206GP network switch Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, промоция TP-Link Omada ES206GP network switch Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, онлайн магазин TP-Link Omada ES206GP network switch Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, поръчай TP-Link Omada ES206GP network switch Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, TP-Link Omada ES206GP network switch Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black мнения
, TP-Link Omada ES206GP network switch Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, tp-link {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален TP-Link Omada ES206GP network switch Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, гаранция TP-Link Omada ES206GP network switch Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, бърза доставка TP-Link Omada ES206GP network switch Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, TP-Link KILTPLSWI0146 характеристики
, TP-Link KILTPLSWI0146 спецификации
, TP-Link KILTPLSWI0146 review
, TP-Link KILTPLSWI0146 сравнение
, TP-Link KILTPLSWI0146 отзиви
, TP-Link KILTPLSWI0146 намаление
EAN: 1210002600644
MPN: ES206GP
Technical Specifications
| Reset button | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| Product colour | Black |
| Surge protection | Yes |
| Input current | 1.31 A |
| Power source | DC |
| Power supply included | Yes |
| Surge protection voltage | 6 kV |
| DC input voltage | 53.5 V |
| Loop protection | Yes |
| Queue scheduling algorithms | Weighted Round Robin (WRR) |
| IGMP snooping | Yes |
| DHCP features | DHCP client |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 40 °C |
| Web-based management | Yes |
| Cloud-managed | Yes |
| Switch type | Managed |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Unified static configuration | Yes |
| Width | 158 mm |
| Depth | 101 mm |
| Height | 25 mm |
| VLAN support | Yes |
| Flow control support | Yes |
| Port mirroring | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3at |
| Networking standards | IEEE 802.1p |
| Networking standards | IEEE 802.1Q |
| Networking standards | IEEE 802.3x |
| Networking standards | IEEE 802.1ab |
| Auto-negotiation | Yes |
| Virtual LAN features | Tagged VLAN |
| Virtual LAN features | Port-based VLAN |
| Virtual LAN features | MTU VLAN |
| Link aggregation | Yes |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| 10G support | No |
| Fast leave | Yes |
| Zero Touch Provisioning (ZTP) | Yes |
| Firmware upgradeable | Yes |
| Fanless | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| Package type | Box |
| User guide | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Compliance certificates | CE |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 6 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 6 |
| MAC address table | 8000 entries |
| Switching capacity | 12 Gbit/s |
| Jumbo frames support | Yes |
| Jumbo frames | 15 |
| Forwarding rate | 7.4 Mpps |
| Packet buffer memory | 4 MB |
| Store-and-forward | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Power over Ethernet (PoE) type supported | PoE+ |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity | 4 |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 65 W |
| Transmission distance (max) | 0.25 km |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 13.5 x 19.9 x 12.6 cm
Weight: 0.992 kg





