





TP-Link LiteWave LS105P Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: LS105LP
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.48kg
32.90€ (64.35лв.)
без ДДС: 27.42€ (53.63лв.)
Етикети:
TP-Link LiteWave LS105P Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
, LS105LP
, TP-Link
, Суичове без - контрол
, Wireless & Networking
, купете TP-Link LiteWave LS105P Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
, цена TP-Link LiteWave LS105P Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
, оферти TP-Link LiteWave LS105P Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
, ревю TP-Link LiteWave LS105P Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
, промоция TP-Link LiteWave LS105P Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
, онлайн магазин TP-Link LiteWave LS105P Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
, поръчай TP-Link LiteWave LS105P Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
, TP-Link LiteWave LS105P Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black мнения
, TP-Link LiteWave LS105P Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black сравнение
, евтин Суичове без - контрол
, топ Суичове без - контрол
, най-добър Суичове без - контрол
, нов Суичове без - контрол
, tp-link {ucfirst}суичове без - контрол
, оригинален TP-Link LiteWave LS105P Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
, гаранция TP-Link LiteWave LS105P Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
, бърза доставка TP-Link LiteWave LS105P Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Суичове без - контрол
, суичове без - контрол в българия
, суичове без - контрол techmag
, онлайн поръчка Суичове без - контрол
, магазин за Суичове без - контрол
, топ оферти Суичове без - контрол
, TP-Link LS105LP характеристики
, TP-Link LS105LP спецификации
, TP-Link LS105LP review
, TP-Link LS105LP сравнение
, TP-Link LS105LP отзиви
, TP-Link LS105LP намаление
| Product colour: | Black |
| Wall mountable: | Yes |
| LED indicators: | Yes |
| Number of fans: | 0 fan(s) |
| Power consumption (max): | 46.45 W |
| Power supply included: | Yes |
| AC input voltage: | 220 V |
| Input current: | 0.81 A |
| DC input voltage: | 53.5 V |
| Power source: | DC/PoE |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 70 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Heat dissipation: | 157.93 BTU/h |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Switch type: | Unmanaged |
| Quality of Service (QoS) support: | Yes |
| Width: | 100 mm |
| Depth: | 98 mm |
| Height: | 25 mm |
| Cable types supported: | Cat5, Cat5e, Cat4, Cat3 |
| 10G support: | No |
| Flow control support: | Yes |
| Networking standards: | IEEE 802.3i, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3u |
| Copper ethernet cabling technology: | 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Auto-negotiation: | Yes |
| Auto MDI/MDI-X: | Yes |
| Fanless: | Yes |
| Package type: | Box |
| User guide: | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: | 5 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: | Fast Ethernet (10/100) |
| Store-and-forward: | Yes |
| Forwarding rate: | 0.744 Mpps |
| MAC address table: | 2000 entries |
| Switching capacity: | 1 Gbit/s |
| Jumbo frames support: | Yes |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) power per port: | 15.4 W |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 4 |
| Warnings: | Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |










