





TP-Link BE6500 Internal WLAN / Bluetooth 2880 Mbit/s – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: Archer TBE400E
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.27kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
TP-Link BE6500 Internal WLAN / Bluetooth 2880 Mbit/s
, Archer TBE400E
, TP-Link
, Мрежови карти
, Wireless & Networking
, купете TP-Link BE6500 Internal WLAN / Bluetooth 2880 Mbit/s
, цена TP-Link BE6500 Internal WLAN / Bluetooth 2880 Mbit/s
, оферти TP-Link BE6500 Internal WLAN / Bluetooth 2880 Mbit/s
, ревю TP-Link BE6500 Internal WLAN / Bluetooth 2880 Mbit/s
, промоция TP-Link BE6500 Internal WLAN / Bluetooth 2880 Mbit/s
, онлайн магазин TP-Link BE6500 Internal WLAN / Bluetooth 2880 Mbit/s
, поръчай TP-Link BE6500 Internal WLAN / Bluetooth 2880 Mbit/s
, TP-Link BE6500 Internal WLAN / Bluetooth 2880 Mbit/s мнения
, TP-Link BE6500 Internal WLAN / Bluetooth 2880 Mbit/s сравнение
, евтин Мрежови карти
, топ Мрежови карти
, най-добър Мрежови карти
, нов Мрежови карти
, tp-link {ucfirst}мрежови карти
, оригинален TP-Link BE6500 Internal WLAN / Bluetooth 2880 Mbit/s
, гаранция TP-Link BE6500 Internal WLAN / Bluetooth 2880 Mbit/s
, бърза доставка TP-Link BE6500 Internal WLAN / Bluetooth 2880 Mbit/s
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Мрежови карти
, мрежови карти в българия
, мрежови карти techmag
, онлайн поръчка Мрежови карти
, магазин за Мрежови карти
, топ оферти Мрежови карти
, TP-Link Archer TBE400E характеристики
, TP-Link Archer TBE400E спецификации
, TP-Link Archer TBE400E review
, TP-Link Archer TBE400E сравнение
, TP-Link Archer TBE400E отзиви
, TP-Link Archer TBE400E намаление
| Compliance certificates: | RoHS, CE, NCC, VCCI, Industry Canada (IC), Federal Communications Commission (FCC), JRF, BSMI |
| Product colour: | Black |
| Internal: | Yes |
| Antenna: | Yes |
| Antenna design: | External |
| Component for: | PC |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 70 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Depth: | 78.5 mm |
| Width: | 1208 mm |
| Height: | 21.5 mm |
| WLAN data transfer rates supported: | 2402, 2880 Mbit/s, 688, 11, 300, 54, 574, 1732 |
| Networking standards: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11be, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac |
| Security algorithms: | WPA2-PSK, WPA2, WPA, WPA-PSK, WPA3 |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Maximum data transfer rate: | 2880 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | 802.11b, 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi band: | Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Windows operating systems supported: | Windows 11 x64 |
| Quick installation guide: | Yes |
| Bluetooth header cable: | Yes |
| Mounting brackets included: | Yes |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Host interface: | PCI Express |
| Interface: | WLAN / Bluetooth |
| Warnings: | Do not expose to high temperatures. |










