





TP-Link AXE5400 Wi-Fi 6E Bluetooth 5.2 PCIe Adapter – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: ✔ В наличност
- Модел: Archer TXE75E
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.52kg
123.53€ (241.60лв.)
без ДДС: 102.94€ (201.33лв.)
![]() |
12 x 11.67 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
TP-Link AXE5400 Wi-Fi 6E Bluetooth 5.2 PCIe Adapter
, Archer TXE75E
, TP-Link
, Мрежови карти
, Wireless & Networking
, купете TP-Link AXE5400 Wi-Fi 6E Bluetooth 5.2 PCIe Adapter
, цена TP-Link AXE5400 Wi-Fi 6E Bluetooth 5.2 PCIe Adapter
, оферти TP-Link AXE5400 Wi-Fi 6E Bluetooth 5.2 PCIe Adapter
, ревю TP-Link AXE5400 Wi-Fi 6E Bluetooth 5.2 PCIe Adapter
, промоция TP-Link AXE5400 Wi-Fi 6E Bluetooth 5.2 PCIe Adapter
, онлайн магазин TP-Link AXE5400 Wi-Fi 6E Bluetooth 5.2 PCIe Adapter
, поръчай TP-Link AXE5400 Wi-Fi 6E Bluetooth 5.2 PCIe Adapter
, TP-Link AXE5400 Wi-Fi 6E Bluetooth 5.2 PCIe Adapter мнения
, TP-Link AXE5400 Wi-Fi 6E Bluetooth 5.2 PCIe Adapter сравнение
, евтин Мрежови карти
, топ Мрежови карти
, най-добър Мрежови карти
, нов Мрежови карти
, tp-link {ucfirst}мрежови карти
, оригинален TP-Link AXE5400 Wi-Fi 6E Bluetooth 5.2 PCIe Adapter
, гаранция TP-Link AXE5400 Wi-Fi 6E Bluetooth 5.2 PCIe Adapter
, бърза доставка TP-Link AXE5400 Wi-Fi 6E Bluetooth 5.2 PCIe Adapter
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Мрежови карти
, мрежови карти в българия
, мрежови карти techmag
, онлайн поръчка Мрежови карти
, магазин за Мрежови карти
, топ оферти Мрежови карти
, TP-Link Archer TXE75E характеристики
, TP-Link Archer TXE75E спецификации
, TP-Link Archer TXE75E review
, TP-Link Archer TXE75E сравнение
, TP-Link Archer TXE75E отзиви
, TP-Link Archer TXE75E намаление
| Compliance certificates: | Federal Communications Commission (FCC), RoHS, CE |
| Product colour: | Black, Red |
| Internal: | Yes |
| Antenna: | Yes |
| Component for: | PC |
| Antenna design: | External |
| Transmitting power (FCC): | 5 GHz: 20dBm, 2.4 GHz: 20dBm, 6 GHz: 12dBm |
| Operating modes: | Infrastructure mode |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Height: | 21.5 mm |
| Width: | 95.2 mm |
| Depth: | 120.8 mm |
| Wi-Fi standards: | 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Networking standards: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b |
| Security algorithms: | WPA, WEP, WPA-PSK, WPA3, WPA2, WPA2-PSK |
| Maximum data transfer rate: | 5400 Mbit/s |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| WLAN data transfer rates supported: | 11, 300, 2402 Mbit/s, 1732, 54 |
| Wi-Fi band: | Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Windows 10 Pro x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 11 x64 |
| Package width: | 271.5 mm |
| Package depth: | 216.5 mm |
| Package weight: | 480 g |
| Package height: | 48.5 mm |
| Bluetooth header cable: | Yes |
| Quick installation guide: | Yes |
| Mounting brackets included: | Yes |
| Resource CD: | Yes |
| Interface: | WLAN / Bluetooth |
| Host interface: | PCI Express |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Harmonized System (HS) code: | 85176990 |
| Sustainability certificates: | Federal Communications Commission (FCC), CE, RoHS |
| Sustainability compliance: | Yes |











